ВЕЛОСИПЕДИ 2024

Вони вже в наявності! Новинки велосипедів сезону 2024 надійшли на склад і готові відправитися до нових власників!

Докладніше

Безкоштовне ТО

До 250грн на бонусний рахунок для першого ТО велосипеду

365 днів на повернення

Заберемо товар яким ви не користувалися протягом року назад

12 місяців гарантії

Гарантія на всі товари від заводського браку мінімум 1 рік

Безкоштовна доставка

Оперативна доставка по всій Україні від 2000грн безкоштовно!

Представлені бренди

Інтернет магазин CYCLES

Двоколісний транспорт завоював серця мільйонів людей по всьому світу, не стала винятком і Україна. Велосипеди експлуатують у містах і селах – це простий, зручний і екологічно безпечний спосіб здійснити поїздку на невелику відстань. Навіть, якщо ви не являєтесь прихильником такого засобу пересування, його придбання може розглядатися в як універсальний подарунок за будь-яким приводом. Але будьте обережні, закохатися у велосипед може кожний, достатньо лише раз спробувати його універсальні властивості, і транспортний засіб стане улюбленим видом пересування на все життя. Інтернет-магазин велосипедів пропонує придбати якісні та доступні моделі для кожного члена вашої родини.

Чому вигідно придбати велосипед?

Якщо не брати до уваги все, що було сказано вище, а розглядати велосипед виключно як транспорт і спосіб швидко дістатися в необхідний пункт призначення, його покупка принесе володарю наступні переваги:

  • Пересування на велосипеді треба розглядати як здоровий спосіб життя, воно допомагає зміцнити м’язи, регулювати дихання, дає можливість постійно перебувати на свіжому повітрі. Завдяки велосипеду, організм буде підтримуватися в гарній фізичній формі;
  • Їзда на велосипеді це краща альтернатива ранковим пробіжкам, які люди можуть недолюблювати з будь-яких причин. При рівнозначному результаті, тіло буде отримувати менше навантаження;
  • Велосипедний магазин надає можливість придбати улюблений транспортний засіб по найбільш привабливій ціні. У продажу не тільки велосипеди найбільш відомих світових брендів, але і спорядження та аксесуари до них, що має зробити поїздку більш зручною та комфортною. Велосипеди та аксесуари повністю захищені від підробки, на них розповсюджується офіційна гарантія від виробника;
  • Процес їзди на велосипеді – це справжнє задоволення. Транспортний засіб можливо використовувати у будь-якій місцевості, незалежно від стану дорожнього покриття та погодних умов. Ритм пересування повністю залежить від власника велосипеду, існує можливість регулювати швидкісний режим, ставити перед собою більш амбіційні цілі;
  • Можливо вас здивує такий вислів, але власникам велосипедів часто заздрять люди, що використовують автомобільний транспорт. На велосипеді просто об’їхати будь-які дорожні затори, він проїздить там, де інші засоби пересування будуть неспроможні.

Вело магазин Cycles – найкращі умови покупки

Замовити велосипед в інтернет-магазині просто та зручно. Кількість магазинів, які реалізують виключно вело товари, обмежена. Тому, при потребі придбати необхідний транспортний засіб, який би відповідав усім потребам замовника, часто потрібно обійти декілька торгових точок, що забирає багато часу та сил. Продаж велосипедів в on-line відбувається на більш зручних для замовника умовах, кількість запропонованих моделей від найбільш відомих виробників, буде суттєво відрізнятися від традиційних місць продажу. До уваги потенційних клієнтів пропонуються велосипеди для дорослих і дітей, моделі для застосування на шосе та гірній місцевості, електричні гібриди та компактні вироби, що мають складну конструкцію. Вело магазин пропонує найбільш актуальні моделі, що мають великий попит і повагу серед шанувальників поїздок на свіжому повітрі.  

Безпека і комфорт понад усе

Представники магазину мають великий досвід у великих мандрівках на велосипедах. Тому для забезпечення максимальної зручності та безпеки під час поїздок на будь-які відстані, вони рекомендують придбати товари для велосипедів. Правильно підібране оснащення, стане запорукою безпечної поїздки, захистить велосипедиста під час падінь, дасть можливість уникнути важких травм. В каталозі товарів в достатній кількості пропонуються аксесуари та одяг, які роблять поїздки зручними, комфортними та безпечними. Магазин пропонує зручні умови купівлі велосипедів, існує можливість вибору слушної моделі по різних показниках. Для клієнтів пропонуються найбільш зручні способи оплати та доставки придбаного товару, а також постійні програми знижок. Інформація щодо нових моделей велосипедів постійно оновлюється, тому є сенс постійно стежити за актуальними пропозиціями товарів у магазині CYCLES.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика