There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Велонасос Придбати в Україні {Великий Вибір} Насоси для Велосипеду - Веломагазин CYCLES

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Продаж вело насосів

По своїй конструкції велосипедні насоси можна розділити на дві великі групи:

  • Компактні ручні пристрої, які використовують для перевезення разом з велосипедом і застосовують у разі необхідності. Вони мають універсальну дію (можуть бути використані для спортивного снаряда), легкі та компактні, але мають меншу потужність;
  • Підлоговий насос здатний швидко накачувати камери, більше використовується в майстернях, гаражах і домашніх умовах.
Каталог/Фільтр
Сортувати:
Fabric-MEGABAR
Велонасос Fabric MEGABAR
1 456 грн. 2 080 грн.
XLC-PU-TO1 Alpha II
Велонасос XLC PU-TO1 Alpha II
378 грн. 539 грн.
Green cycle-GPM-001
Велонасос компактний Green Cycle GPM-001
190 грн. 237 грн.
Green cycle-GPM-219
Велонасос компактний Green Cycle GPM-219
283 грн. 354 грн.
Green cycle-GPM-294P
Велонасос компактний Green Cycle GPM-294P
558 грн. 697 грн.
SKS-Rookie XL
Велонасос компактний SKS Rookie XL
350 грн. 499 грн.
XLC-Beta PU-T02
Велонасос компактний XLC Beta PU-T02
543 грн. 776 грн.

Для звичайного транспортного засобу буде достатньо купити насос для велосипеда найпростішої конструкції. Його треба перевозити разом з запасною камерою або ремонтним набором, який стане в пригоді у випадку пробитого колеса. Кращим вибором буде насос на велосипед з встановленим манометром, що дозволить точно заміряти тиск повітря у камері. Цей показник безпосередньо вказує вплив на параметри безпеки та комфорту пересування (вказаний на боковій стороні покришки).

Завзятий власник велосипеда повинен мати зразу два насоси, один для стаціонарного розміщення вдома, а інший для перевезення в поїздках. Особливо це актуально у випадках, коли людина є власником одразу кількох велосипедів, які вона використовує для різних видів поїздок. Для участі в велосипедних перегонах, треба купити вело насос з вбудованим в нього картриджем, який спроможний накачати камеру всього за кілька рухів, що дозволить закінчити змагання з мінімальними втратами часу.

Який насос слід вважати універсальним?

Більшість насосів підходить під усі актуальні види клапанів, встановлених на камери, тому не треба непокоїтися, що придбаний насос не підійде для накачування колеса вашого велосипеду. А ось що має викликати занепокоєння, так це наявність у власності шосейного велосипеда, тиск в його камерах має досить великі показники, тому вибирати треба модель з тиском 10 бар і вище. Також насос великого тиску може стати в пригоді при наявності в велосипеді повітряних амортизаторів. Якщо виделка, або амортизатор втратять необхідний тиск, його буде можливо досить просто підкачати до потрібних показників. Також є можливість змінювати жорсткість амортизаційної системи за допомогою підняття тиску.

Ціна на велосипедний насос досить доступна, придбати його варто кожному велосипедисту, незалежно від якості та вартості велосипеда.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика