Каталог рам

Рама велосипеда – це основна частина будь-якого байка, її конструкція залежить від типу транспортного засобу, тому для різних моделей може суттєво відрізнятися. На шосейні велосипеди встановлюють рами без задньої підвіски, а ось на гірські аналоги буде потрібна складніша конструкція з можливістю встановити амортизацію позаду. При виборі рами слід приділити увагу наступним критеріям:

  • Розмір рами, він повинен відповідати антропометричним параметрам власника велосипеда;
  • Матеріал, який використовували для виготовлення конструкції;
  • Якість з’єднання, включно зварні шви та болтові скрутки.
Каталог/Фільтр
Сортувати:
PRIDE-ROCX Tour LT + вилка
Рама Pride ROCX Tour LT 2020 + вилка (Фреймсет)
19 168 грн. 23 960 грн.
GT-GT Avalanche
Рама 29'' GT Avalanche
8 000 грн.
PRIDE-ROCX Tour 2019 + вилка
Рама Pride ROCX Tour 2019 + вилка (Фреймсет)
5 746 грн. 9 744 грн.

З якого матеріалу краще придбати рами велосипедні?

Виріб повинен бути одночасно міцний, легкий і захищений від негативного впливу корозії. Для виготовлення сучасних рам використовують алюміній і його сплави, карбон, титан, і звісно сталеві конструкції. Чим легше вийде рама, тім краще для велосипеда, але при цьому не повинні страждати показники міцності конструкції, інакше в використовуванні облегшених матеріалів не буде сенсу. Металеві рами дешевші, але мають найбільшу вагу. Карбонові конструкції підходять для екстремальної поїздки завдяки показникам своєї жорсткості. Золотою серединою слід вважати алюмінієві рами, вони трохи важчі за карбонові аналоги, але коштують в рази дешевше.

В яких випадках купляється вело рама?

Для покупки основної частини всього велосипеда потрібні суттєві підстави:

  • Бажання самотужки зібрати велосипед, який буде повністю відповідати усім параметрам, які до нього висуває майбутній власник;
  • Заміна застарілої рами на більш сучасну у випадку потреби змінити конструкцію (наприклад, переобладнати звичайний велосипед в електричний);
  • Порушення цілісності конструкції старої рами, ремонт якої вже є недоцільним.

Купити вело раму частіше треба з метою зменшити вагу велосипеду, це на перший погляд досить проста, але вагома причина, через те, що для професійних спортсменів і простих прихильників велосипедних подорожей, кожен кілограм зайвої ваги має велике значення. При купівлі рами важливо перевірити її відповідність розміру коліс і кріпленню руля.

Як правильно обрати рами до велосипедів?

Самим розповсюдженим типом рами є класичний трикутник, який встановлюється на більшу кількість чинних моделей велосипедів. Така конструкція суттєво не змінювалась впродовж останніх століть, лише отримувала окремі конструкторські доповнення. Така рама складається з чотирьох основних труб і заднього трикутника. Складнішою конструкцією рами вважаються вироби з двома підвісками, тобто які мають задній амортизатор. Коштує така рама в рази дорожче, завдяки встановленню на неї різноманітних додаткових елементів, що забезпечують кращу амортизацію. Вартість велосипедної рами залежить від багатьох чинників, зокрема її виду, матеріалу, що використовувався для виготовлення, форми та розміру конструкції.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика