Велосипедні крила

Велокрила забезпечують надійний захист велосипедиста від попадання на нього води та бруду під час поїздок в складних погодних умовах. В залежності від типу та призначення крила, їх розподіляють на кілька категорій:

  • Велосипедні крила що мають стаціонарне розміщення (встановлюються заводом виробником і можуть бути замінені у випадку їх пошкодження);
  • Швидкоз’ємні крила, встановлюються під час особливої потреби, а саме поїздки в несприятливих погодних умовах;
  • Щитки.
Каталог/Фільтр
Сортувати:

Крила зі стаціонарним розташуванням мають забезпечувати достойний рівень захисту, їх установка передбачена на досить тривалий термін. Встановлюють їх за допомогою гвинтів, які вкручуються в спеціальне кріплення на рамі. З’ємні крила – це гарне рішення для велосипедів, де нема можливості встановити стаціонарні вироби. Їх встановлюють значно вище від колеса, якщо порівнювати зі стаціонарними моделями. Також для них передбачена можливість регулювання по висоті, становлення необхідного рівня нахилу.

Де краще купити крила для велосипеда?

Придбати крила краще в професійному інтернет-магазині, спеціалізація якого є продаж велосипедів і аксесуарів до них. Велосипедне крило не зможе повністю захистити під час дощу чи подоланні великих калюж, але більша частина неприємностей для велосипедиста буде не допущена. Також ведеться багато спорів з приводу доцільності встановлення крил на велосипед. Їх супротивники вважають, що цей аксесуар впливає на динаміку руху, псує зовнішній вид, і збільшує вагу велосипеду. Якщо забруднений одяг і обличчя під час велосипедної подорожі не є суттєвою проблемою, то крилами можна пожертвувати. Але для більшості людей, які використовують велосипед, наявність крил є обов’язковим атрибутом збереження свого привабливого зовнішнього вигляду. Досить неоднозначно сприймаються велосипедисти, які рухаються з забрудненою спиною. Ціна крила для велосипеда досить приємна, частіше їх виготовляють з пластику або тонкого металу. На з’ємних крилах встановлюється спеціальний хомут, який дозволяє швидко встановити, а при необхідності зняти крило. Встановлювати захист треба на обидва колеса, спереду воно захищає тіло та лице людини, а заднє крило її спину від забруднення.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика