Велозамки

Велосипедний замок використовується з метою запобігти викраденню транспортного засобу. Такі замки зазвичай оснащені ланцюгами або металевими тросами, які мають найвищий рівень спротиву вандальським проявам. Встановлення таких замків не викликає суттєвих проблем, а ось зламити його буде проблемою навіть для досвідченого злодія.

Чому треба купити велозамок?

Ні один велосипедний замок не дає стовідсоткової гарантії збереження вашого транспортного засобу. Однак, важливим фактором їх придбання є час і сили, які знадобляться злодію щоб привласнити ваш велосипед. Тому доцільно купувати та використовувати замки разом з покупкою самого велосипеду. Такий пристрій ніколи не буде зайвим, а навпаки допоможе врятувати вас від прикрої помилки, завдяки якій можлива втрата велосипеда.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-GLK-468
U-lock Green Cycle GLK-468
584 грн. 779 грн.
Abus-1505 My First
Вело замок Abus 1505 My First
658 грн.
Abus-402 Ultra
Вело замок Abus 402 Ultra
1 538 грн.
Abus-4804 K 110см х 4мм
Вело замок Abus 4804 K 110см х 4мм
1 318 грн.
Abus-4804 С 110см х 4мм
Вело замок Abus 4804 С 110см х 4мм
1 318 грн.
Abus-5805 К 110см х 5мм
Вело замок Abus 5805 К 110см х 5мм
1 538 грн.
Abus-5805 С 110см х 5мм
Вело замок Abus 5805 С 110см х 5мм
1 538 грн.
Abus-7210 Ivera Crossing Grey
Вело замок Abus 7210 Ivera Crossing Grey
3 078 грн.
Abus-7210 Ivera Diving Blue
Вело замок Abus 7210 Ivera Diving Blue
2 858 грн.
Abus-7210 Ivera Racing Yellow
Вело замок Abus 7210 Ivera Racing Yellow
2 858 грн.
Abus-8210 Iven
Вело замок Abus 8210 Iven
4 178 грн.

На що треба звертати увагу вибираючи велосипедні замки?

Підбираючи відповідний пристрій, що захищає від викрадання, треба врахувати розмір троса та дужки. За допомогою довгого троса краще кріпити велосипед до дерев, за допомогою одного такого замка зразу можливо примкнути 2-3 велосипеди. Єдиним недоліком такого замка буде його зайва вага. Більша товщина троса чи ланцюга, це додаткові складності для злодія та стійкість до перекусу. Замки для велика бувають з кодовим або ключовим запором. В першому випадку неприємність полягає в можливості забути відповідний код, а у другій ситуації можливо загубити ключа. Звісно кодові замки більш практичні, тому їх використовують частіше.

Надійний захист вашого велосипеда

Часто трапляються ситуації, коли виникає необхідність залишити велосипед без нагляду, наприклад зайти до магазину, або посидіти з друзями. Улюбленого ровера можливо втратити лише за кілька хвилин. Запорукою його збереження може стати наявність надійного велосипедного замка, при виборі якого треба врахувати конструкторські властивості самого транспортного засобу, матеріал і вагу запірного пристрою. Великим попитом користуються велозамки ABUS та інших провідних виробників.

Класифікація замків

Виробники пропонують власникам двоколісних видів транспорту велику кількість різноманітних замків. Кожна категорія має свої переваги та недоліки, умовно їх ділять на такі категорії:

  • Трос – найпростіший та розповсюджений велосипедний замок. Відрізняються моделі по довжині та ширині такого троса. Як запірний пристрій встановлюється кодовий або звичайний замок з ключем. Чим товстіший трос, тим більше зусиль знадобиться зловмиснику на його пошкодження. Для цього людині знадобиться мобільний інструмент що ріже або промислові кусачки, носіння яких у великому місті вже буде привертати до себе увагу. Трос надійно закритий в гумовій оболонці, що захищає метал від негативного впливу на нього води. Рекомендується купити замок для велосипеда більшої довжини, це допоможе закріпляти не лише раму велосипеда, але й колесо, що значно ускладнює крадіжку;
  • Ланцюговий пристрій проти викрадання – це різновид велосипедного замка, складений з багатьох з’єднаних ланок одного ланцюга. Така система значно міцніша троса, так деякий метал злодій не зможе перекусити навіть за допомогою наявного інструменту що ріже. Краще всього вибирати ланцюг зі сталі, яка пройшла відповідну обробку при виробництві з товстими ланками. Також треба приділити увагу надійності замкового механізму. Для захисту корпусу велосипеда від подряпин ланцюгом, його поміщають у спеціальний чохол з тканини або пластику.

Також володарям дорогих велосипедів буде варто встановити на свій транспорт сигналізацію, яка сповістить потужним звуковим сигналом про спробу його вкрасти.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика