Велосипеди Polygon

Велосипеди Polygon

    Велосипеди Polygon вперше з’явилися ще в 1989 році, хоча заради справедливості слід відзначити, що свою популярність вони здобули вже в середині нульових нашого століття. Виробництво велосипедів розташовано в Індонезії, вся продукція збирається власноруч. Всі етапи створення двоколісного транспортного засобу, від проектування та розробки до збирання та випробування на стандарти якості відбуваються в одному місті, що допомагає гарантувати відмінну якість і уникнути будь-яких помилок.


Сортувати:

    Купити велосипед Polygon варто з наступних причин:

  • Компанія виробляє дійсно якісні вироби, які прослужать своєму власнику впродовж тривалого часу;
  • Приємно вражає ціна на велосипед Полігон, придбати необхідну модель доступно затративши мінімум власних коштів;
  • Велике різноманіття модельного ряду, хоча для більшості споживачів індонезійське виробництво велосипедів асоціюється саме с моделями, що оснащені амортизацією на обидва колеса, насправді їх різноманіття набагато більше;
  • Хоча компанія характеризує свою діяльність виключно як власне виробництво, на велики Polygon встановлюються трансмісії Shimano, амортизаційні вилки брендів SR Suntour, Fox, та Rock Shox.

    Для кого актуально купити велосипед Polygon?

    Якщо ви обираєте перший велосипед у своєму житті, та не хочете розчаруватися у велосипедному спорті як такому, оберіть якісну та довговічну продукцію індонезійського виробника, з якою у вас не буде серйозних проблем.  Велосипеди досить рідко ламаються, на них встановлені деталі та вузли бездоганної якості, що дозволяє використовувати їх навіть в складних умовах. Продукція компанії привертає до себе увагу в першу чергу своєю ціновою політикою, купляти велосипеди індонезійського виробника дійсно вигідно та корисно. А якщо у вас виникло бажання забезпечити двоколісним транспортом всю сім’ю, ви зможете суттєво заощадити, придбавши кілька моделей велосипедів по гуртовій ціні.  

    Де краще купити велосипеди Полігон в Україні?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує своїм клієнтам придбати якісні та недорогі велосипеди відомого індонезійського виробника. В наявності завжди великий асортимент різноманітної двоколісної техніки та запчастин до неї. Потенційний клієнт може розраховувати на найкращу ціну, що рекомендує завод виробник, оперативне обслуговування та доставку велосипедів у будь-яку область країни. У разі виникнення запитань, професійний співробітник магазину надасть кваліфіковану консультацію та допоможе визначитися з відповідною моделлю. Інтернет-магазин є регіональним представником компанії Полігон в Україні, тому на всі представлені для продажу моделі велосипедів, поширюються дія довгострокових гарантійних зобов’язань від виробника. У відповідний до українського законодавства термін, товар можливо обміняти або повернути. Всі велосипеди поставляються клієнтам повністю укомплектованими та готовими до застосування.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика