Продаж веломастил

Наявність великої кількості деталей, що труться і обертаються в механізмах велосипеда, вимагають постійної наявності якісного мастила. Без неї ресурс важливих деталей буде набагато меншим, а задоволення від катання на велосипеді затьмарять постійні скрипи та поломки вашого двоколісного друга. Більше того, змащені зірочки, ланцюг та підшипники знижують опір обертанню, відповідно ваші зусилля використовуються раціональніше, а швидкість їзди на велосипеді та пройдені відстані збільшуються.

Каталог/Фільтр
Сортувати:

Види веломастил на ринку:

  • мастило для ланцюга велосипеда;
  • густе мастило для підшипників та різьблення;
  • мастило-спрей для шарнірів перемикачів та сорочок;
  • масло для вилок та амортизаторів велосипеда;
  • гальмівна рідина для гідравлічних гальм;
  • фрикційна паста для карбонових деталей.

У сучасних мастилах для велосипедів використовуються передові напрацювання та технології, розроблені спеціально для велосипедів. Адже використання аналогічних мастил та мастил з автомобільної галузі докорінно неправильне, адже більшість вузлів велосипеда перебувають зовні і нічим не прикриті, відповідно їм потрібний набагато більший захист. Наприклад, для змащення велосипедного ланцюга використовується олія, яка не змивається водою з калюж і набирає мінімальну кількість пилу. Пам'ятайте, брудний ланцюг набагато гірше перескакує через зірки та гірше згинається, що вимагає набагато більше зусиль для їзди. Використання вело мастил - це дуже важливий етап у догляді за велосипедом, що дозволяє підтримувати його ідеальний технічний стан.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика