Велобіги в Україні

Велобіг це досить цікавий вид транспорту, який являє собою велосипед без педалей. Приводити в рух його треба за допомогою ніг, просто відштовхуючись від землі. Купити велобіг буде актуально для батьків, які прагнуть розвинути у своєї дитини координацію рухів і почуття рівноваги. Біговели дитячі можна використовувати з 1,5-2 річного віку, тобто для самих маленьких дітлахів, які тільки навчились ходити. Через те, що при катані діти сидять на сидінні та спираються на обидві ноги, впасти з такого велосипеда майже неможливо. Дитина буде переміщатися зі швидкістю звичайного кроку дорослої людини, що її супроводжує, тому батьки можуть з легкістю контролювати кожен рух свого малюка. В той час дитина буде насолоджуватися свободою вільного пересування, яку йому подарує дитячий велобіг.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Strider-Classic
Велобіг Strider Classic 12
3 190 грн.
Puky-LR 1L Br Supermoto Powder White
Велобіг Puky LR 1L Br Supermoto Powder White
7 290 грн.
Puky-LR LIGHT
Велобіг Puky LR LIGHT
8 530 грн.
Puky-LR M
Велобіг Puky LR M
4 690 грн.
Puky-LR M Classic
Велобіг Puky LR M Classic
6 350 грн.
Puky-LR Ride Splash
Велобіг Puky LR Ride Splash
7 590 грн.
Puky-LR Trail PRO
Велобіг Puky LR Trail PRO
12 999 грн.
Puky-LR XL Br Classic
Велобіг Puky LR XL Br Classic
9 590 грн.
Puky-Pukylino
Велобіг Puky Pukylino
2 950 грн.
Strider-Sport
Велобіг Strider Sport 12
3 890 грн.
Strider-Sport 14x
Велобіг-велосипед Strider Sport 14x
7 790 грн.
Puky-LR 1L
Велобіг Puky LR 1L
6 190 грн.
Puky-LR 1L Br
Велобіг Puky LR 1L Br
6 650 грн.
Puky-LR M Plus
Велобіг Puky LR M Plus
5 295 грн.
Puky-LR XL
Велобіг Puky LR XL
7 890 грн.

Чому саме біговел?

Технічний засіб має високі показники безпеки, які він гарантує малюку, що вдало поєднано з простою конструкцією дитячого велосипеда. Велобіг PUKY допомагає дитині:

  • Розвинути правильну статуру;
  • Зміцніти м’язи на ногах і спині;
  • Навчитися тримати рівновагу;
  • Підготуватися до використання інших моделей велосипедів.

До суттєвих переваг транспортного засобу, треба віднести доступну ціну велобіга, вона досить приваблива, та не принесе батьківському бюджету великих втрат. Для освоєння велобігу, маленькій дитині знадобиться деякий час, але до дворічного віку вона вже буде відчувати себе впевненим водієм. Багато лікарів педіатрів рекомендують придбати біговел з метою виправлення осанки у дитини, навчанню утримання рівноваги, формуванню міцної мускулатури на нижніх кінцівках. Умовно цю різновидність велосипеда, можна розділити на дві основні категорії, а саме:

  • Біговел без підніжки, який застосовується для дітей віком від 1,5 до 3 років;
  • Вілобіг з підніжкою для малюків від 3 річного віку.

Остання модель використовується для дітей, які вже навчилися тримати рівновагу, та можуть пересуватися піднявши обидві ноги від землі. Дітям дуже подобається такий засіб пересування, для них це перший транспорт, який вони почали використовувати самостійно. Інтернет-магазин CYCLES пропонує своїм клієнтам придбати якісні біговели по найкращій ціні в Україні, з можливістю швидкої доставки купленого товару. Також на більшість запропонованих моделей діють програми знижок.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика