Аксесуари

Після придбання двоколісного транспортного засобу, більшість власників велосипедів звертають увагу на необхідність купити вело аксесуари. До таких придбань частіше відносять одяг велосипедиста (взуття, окуляри, шоломи), насоси для підпомпування камер у покришках, замки, що захищають від крадіжок, дзвоник на руль, крила, багажники, дитячі крісла. Аксесуари для велосипеда повинні зробити поїздку приємнішою, зручною, безпечною та швидкою.

Деяка кількість власників велосипедів використовують їх без аксесуарів, але це безпосередньо впливає на показники зручності та комфорту, зменшує термін використання улюбленого засобу для переміщення, може спровокувати невчасну поломку. Елементи захисту велосипеда допомагають запобігти механічним пошкодженням, особливо це актуально для моделей, що мають велику вартість і використовуються професійними спортсменами.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-GLK-468
U-lock Green Cycle GLK-468
570 грн. 760 грн.
Bellelli-B-Fix
Адаптер Bellelli B-Fix
1 200 грн.
Bellelli-Multifix
Адаптер Bellelli Multifix
920 грн.
Aventon-Pace 350/500
Багажник Aventon Pace 350/500 (ST для рами S)
1 837 грн. 1 792 грн.
Ostand-CD-20AC
Багажник Ostand CD-20AC
1 049 грн.
Ostand-CD-234
Багажник Ostand CD-234
1 642 грн.
Ostand-CD-234X
Багажник Ostand CD-234X
1 669 грн.
Ostand-CD-244B
Багажник Ostand CD-244B
1 652 грн.
Ostand-CD-251
Багажник Ostand CD-251
1 212 грн.
Ostand-CD-251QR
Багажник Ostand CD-251QR
1 739 грн.
Ostand-CD-47X
Багажник Ostand CD-47X
1 202 грн.

Де краще придбати аксесуари до велосипеда?

Ліпше за все, такі покупки треба робити безпосередньо у тих місцях, де був придбаний велосипед. Усі велосипедні аксесуари треба умовно розділити на ті, що обов’язкові до придбання, та інші, що купляються за бажанням власника транспорту. До першої категорії належать:

  • Насос для накачування шин. В дорозі іноді бувають випадки, які вимагають підняти тиск у колесах, це можна здійснити лише за допомогою насоса, а його краще завжди мати з собою;
  • Для попередження інших учасників дорожнього руху, на велосипед слід встановити дзвоник, який допоможе уникнути аварійних ситуацій;
  • При поїздках по брудних дорогах, під час дощу та через калюжі, на одяг і спорядження буде попадати забруднена вода з колеса. Для захисту треба встановити спеціальні крила;
  • На превеликий жаль велосипеди іноді крадуть, цієї прикрої події можна запобігти придбавши замок, який зможе прикувати велосипед до нерухомої споруди.

Коштують вело аксесуари порівняно до ціни самого велосипеда не дорого, але користі від їх застосування значно більше, ніж собі може уявити простий власник двоколісного транспортного засобу. Аксесуари можуть зробити велосипед більш функціональним, наприклад багажник і кошик може використовуватися для перевезення вантажів, а дитяче крісло стане в пригоді у випадку транспортування малечі. В інтернет-магазині CYCLES пропонуються цікаві та різноманітні аксесуари, які здатні зробити велосипедні подорожі більш безпечними, комфортними та цікавими.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика