Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Аксесуари

Після придбання двоколісного транспортного засобу, більшість власників велосипедів звертають увагу на необхідність купити вело аксесуари. До таких придбань частіше відносять одяг велосипедиста (взуття, окуляри, шоломи), насоси для підпомпування камер у покришках, замки, що захищають від крадіжок, дзвоник на руль, крила, багажники, дитячі крісла. Аксесуари для велосипеда повинні зробити поїздку приємнішою, зручною, безпечною та швидкою.

Деяка кількість власників велосипедів використовують їх без аксесуарів, але це безпосередньо впливає на показники зручності та комфорту, зменшує термін використання улюбленого засобу для переміщення, може спровокувати невчасну поломку. Елементи захисту велосипеда допомагають запобігти механічним пошкодженням, особливо це актуально для моделей, що мають велику вартість і використовуються професійними спортсменами.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Thule-Yepp Nexxt Maxi Frame Mount
Дитяче велокрісло Thule Yepp Nexxt Maxi Frame Mount
5 378 грн. 6 718 грн.
Thule-Tour Rack
Багажник Thule Tour Rack
4 618 грн.
Park Tool-AK-5
Бокс Park Tool AK-5
13 936 грн.
Abus-1505 My First
Вело замок Abus 1505 My First
598 грн.
Abus-402 Ultra
Вело замок Abus 402 Ultra
1 398 грн.
Abus-410 Ultra Mini 180мм SH
Вело замок Abus 410 Ultra Mini 180мм SH
1 998 грн.

Де краще придбати аксесуари до велосипеда?

Ліпше за все, такі покупки треба робити безпосередньо у тих місцях, де був придбаний велосипед. Усі велосипедні аксесуари треба умовно розділити на ті, що обов’язкові до придбання, та інші, що купляються за бажанням власника транспорту. До першої категорії належать:

  • Насос для накачування шин. В дорозі іноді бувають випадки, які вимагають підняти тиск у колесах, це можна здійснити лише за допомогою насоса, а його краще завжди мати з собою;
  • Для попередження інших учасників дорожнього руху, на велосипед слід встановити дзвоник, який допоможе уникнути аварійних ситуацій;
  • При поїздках по брудних дорогах, під час дощу та через калюжі, на одяг і спорядження буде попадати забруднена вода з колеса. Для захисту треба встановити спеціальні крила;
  • На превеликий жаль велосипеди іноді крадуть, цієї прикрої події можна запобігти придбавши замок, який зможе прикувати велосипед до нерухомої споруди.

Коштують вело аксесуари порівняно до ціни самого велосипеда не дорого, але користі від їх застосування значно більше, ніж собі може уявити простий власник двоколісного транспортного засобу. Аксесуари можуть зробити велосипед більш функціональним, наприклад багажник і кошик може використовуватися для перевезення вантажів, а дитяче крісло стане в пригоді у випадку транспортування малечі. В інтернет-магазині CYCLES пропонуються цікаві та різноманітні аксесуари, які здатні зробити велосипедні подорожі більш безпечними, комфортними та цікавими.