Продаж велоключів

Набір інструментів для велосипеда – це необхідний інвентар, який власник транспортного засобу повинен взяти з собою в дорогу. Велосипед може скласти конкуренцію автомобільному транспорту, він є майже у кожній сім’ї, його використовують як діти, так і дорослі люди. Однак будь-який транспортний засіб може поламатися в дорозі, велосипед не є виключенням. Щоб не зіпсувати собі настрій від здійснюваної поїздки, треба вжити відповідних заходів, що дозволять виправити несправність при її появі. Допомогти в цьому зможуть інструменти для велосипеда, які треба купити заздалегідь і возити з собою.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Park Tool-Park Tool CT-3.3
Вижимка ланцюга Park Tool CT-3.3
1 780 грн.
Park Tool-CT-5
Вижимка ланцюга Park Tool CT-5
1 100 грн.
Ice Toolz-M581
Зйомник для зірок Ice Toolz M581
1 031 грн. 1 374 грн.
Ice Toolz-M583
Зйомник для зірок Ice Toolz M583
1 340 грн.

Які інструменти треба постійно мати під рукою?

В дорозі часом відбуваються різні неприємні пригоди, тому власник велосипеда повинен бути готовим до проведення дрібного ремонту. В першу чергу він повинен мати можливість підкачати колесо, встановити на місце ланцюг що злетів, прокачати гідравлічні гальма. Також водію велосипеда варто навчитися замінювати камери в покришці, знімати шатуни, каретки, ставити латки на пробиті камери та виконувати багато інших дій. Велосипед має значно простішу конструкцію в порівняні з мотоциклом або автомобілем, тому об’єм ремонтних робіт буде значно меншим. В обов’язковому порядку треба купити велосипедний ключ, а саме універсальний прилад, здатний відкручувати гайки різного розміру. Також стане в пригоді набір шестигранників, який допоможе провести деякі види ремонтних робіт. Універсальним інструментом для ремонту велосипеду слід вважати мультитул – це вело ключі, шестигранники, викрутки в одному наборі. Для ремонту велосипеду у власному гаражі, буде доцільно придбати спеціальну стійку, що дозволить виконувати роботи по вирівнюванню нерівностей ободів і інший складний ремонт.

Як допомагає наявність інструмента в дорозі?

Завдяки наявності інструменту, більшість ремонтних робіт можна виконувати в умовах місця, де трапилась неприємна подія. Підняти тиск в покришках до необхідних показників, встановити на місце та підтягнути ланцюг, що злетів, це на перший погляд, прості речі, які неможливо виконати без наявності відповідних інструментів. Тому придбання необхідних інструментів слід розглядати як дієвий крок проти можливих неприємностей, які підстерігають володаря двоколісного транспорту на шляху. Коштують такі інструменти не дорого, купувати їх треба лише раз, для зберігання та перевезення існують спеціальні шкіряні кошельки, які кріпляться на раму велосипеда.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика