Вилки

Вилка для велосипеда є ключовою частиною конструкції будь-якого байка. Завдяки їй виконується підтримка переднього колеса, закріпленого на рамі, та здійснюється регулювання переміщення. Вилка виконує наступні функції:

  • Підтримує передню шину під час їзди;
  • Виконує розподіл дій під час повороту руля, на потрібний кут, до якого обернуто кермо, та зберігає його під час цієї дії;
  • Вилка до велосипеда збільшує зручність керування під час поїздок, суттєво зменшує нерівномірності, які можуть виникати, компенсує струси, биття та інші негативні прояви на руки велосипедиста;
  • Відповідає за навантаження, які виникають під час гальмування.
Каталог/Фільтр
Сортувати:

Класифікація та критерії вибору вилок

До традиційної конструкції слід віднести жорстку вилку для велосипеда, яка становить собою повну відсутність будь-яких рухомих елементів. Для її виробництва використовують матеріал аналогічний рамі. Тобто у випадку коли рама сталева, вилка теж буде вироблятися з цього металу. При встановленні заводом виробником алюмінієвих рам, велосипед комплектується вилкою з аналогічного матеріалу. Але в цьому правилі звісно бувають винятки, коли на металеву або алюмінієву раму встановлюють вилки з карбону чи титанового сплаву.

Чому вигідно купити вело вилку в магазині велосипедів cycles.com.ua?

Магазин надає своїм потенційним покупцям наступні переваги:

  • Доступна вартість придбання товару;
  • Відмінна якість та оригінальність усіх запчастин до велосипедів;
  • Міцність конструкції, велосипедні вилки складаються з одного елемента, що гарантує додаткову жорсткість, та витривалість до навантажень;
  • Вилка відмінно функціонує при любих погодних умовах, не потребує додаткового супроводження та технічного оснащення;
  • Якісна вилка буде забезпечувати кращий розгін і керування велосипедом на великій швидкості;
  • Конструкція вилки має амортизаційні здібності, завдяки цій властивості, вона зменшує удари від нерівностей і ям в напрямку шляху.

До недоліків жорсткої вилки слід віднести втому рук при трясці на нерівному дорожньому покриті. Тому для використання велосипеда в складних умовах, краще придбати амортизаційну вилку, що встановлюються на всі види гірських велосипедів, та ті, що використовують в складних умовах. З амортизаційною вилкою поїздка на велосипеді буде зручнішою, керування буде забирати менш зусиль. Також на більшості сучасних вилок встановлена функція блокування амортизації під час поїздок по гарному дорожньому покриттю, що дає змогу суттєво економити зусилля. Перевагою придбання вилки з амортизаційною функцією буде значний комфорт пересування. Буде менше зношується передня шина. Навіть на великих швидкостях, велосипед не буде втрачати контакт з дорогою, також буде зручніше керувати засобом під час поїздок. До недоліків такої вилки, слід віднести велику вартість і вагу, яку має виріб. На сьогодні виробники виготовляють значно легші та сучасніші вилки, додаючи їм додаткові функції.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика