There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Велошолом Придбати в Україні - Шоломи для велосипеда - Веломагазин CYCLES

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Велосипедні шоломи

Якщо ви не знаєте навіщо потрібно одягати велосипедний шолом, ця стаття допоможе вам у цьому розібратися. Велошоломи актуальні для використання як у великих містах, так і поїздках по селах, горах і лісах. Купити велошолом варто зразу після того, як ви придбали велосипед. Під час руху на дорогах загального користування на двоколісному транспорті носіння шолома є обов’язковим для усіх водіїв, включно велосипедистів. І хоча поліція досить кволо реагує на таке порушення з боку велосипедистів, одного разу можливо отримати штраф. Але найважливішим фактором, що пояснює, чого треба одягати шолом – це особиста безпека та турбота про своє життя та здоров’я.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-New Alleycat
Велошолом Green Cycle New Alleycat
1 326 грн. 1 560 грн.
Abus-Smooty 2.0 Shiny
Велошолом Abus Smooty 2.0 Shiny
923 грн. 1 318 грн.
Abus-Racing Red
Шолом Abus Aventor Racing Red
4 575 грн. 6 158 грн.
Abus-Hud-Y Signal Yellow
Вело шолом Abus Hud-Y Signal Yellow
5 279 грн. 6 598 грн.
Abus-Skurb Polar White
Вело шолом Abus Skurb Polar White
2 287 грн. 2 858 грн.
Abus-Smiley 3.0 Blue Croco
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Blue Croco
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Blue Whale
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Blue Whale
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Green Robo
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Green Robo
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Grey Horse
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Grey Horse
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Grey Police
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Grey Police
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Orange Monster
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Orange Monster
1 407 грн. 1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Rose Princess
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Rose Princess
1 407 грн. 1 758 грн.
Puky-PH-8 Pro
Вело шолом Puky PH-8 Pro
2 299 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Blue Sharky
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Blue Sharky
1 539 грн. 2 198 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Color Wave
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Color Wave
1 539 грн. 2 198 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Retro Flower
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Retro Flower
1 539 грн. 2 198 грн.

Як правильно вибрати велосипедний шолом?

Обирати треба виключно якісні та міцні моделі, що спроможні витримати удар при падінні, та захистити голову від пошкодження. Купити недорогий, але при тому дійсно якісний велосипедний шолом можливо. Ціни на велосипедні шоломи складаються з кількох показників, серед яких показники якості, зовнішньої привабливості та рейтингу виробника. Обираючи захисний шолом, в першу чергу треба звернути увагу на:

  • Розмір запропонованої моделі. Для цього треба зміряти окружність голови, вона повинна збігатися з аналогічними параметрами на шоломі;
  • Спосіб кріплення. Лямки повинні бути зручними, не задавати неприємних відчуттів, але надійно тримати шолом на голові, він не повинен сповзати на очі під час поїздки та заважати огляду;
  • Дизайнерське рішення. Шолом повинен подобатися його власнику, це один з ключових факторів вибору, якому люди приділяють велику увагу.

Дитячий шолом для велосипеда

Якщо доросла людина захищає свою голову під час поїздок, то звісно це доцільно робити дитині. Для дитини наявність шолома буде одним з головних заходів безпеки при здійснених поїздках на велосипеді. Дорослі повинні дбати про свою дитину, виключаючи ризик отримання травм або пошкоджень. Захист для дитини треба забезпечувати як при її самостійному катанні, так і поїздок у супроводі дорослих. В шоломі юному велосипедисту можливо їздити до школи, а також здійснювати звичайні прогулянки на велосипеді. При виборі дитячого шолому, як і у випадку з дорослою людиною, треба знати розмір голови дитини. Заміряти його досить легко використовуючи сантиметрову стрічку. У ремені для кріплення присутнє спеціальне коліщатко, яке дозволяє регулювати затяжку ременя.

В інтернет-магазині CYCLES ви маєте нагоду придбати дорослі та дитячі шоломи виготовлені в єдиному дизайнерському рішенні, що дозволить усій сім’ї їздити в однакових захисних аксесуарах. В наявності завжди багатий вибір якісних і недорогих шоломів, які безумовно сподобаються завзятому велосипедисту. В каталозі товарів присутня продукція відомих світових брендів, яка відрізняється високим рівнем якості та гарантує безпеку під час катання.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика