Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Велосипедні шоломи

Якщо ви не знаєте навіщо потрібно одягати велосипедний шолом, ця стаття допоможе вам у цьому розібратися. Велошоломи актуальні для використання як у великих містах, так і поїздках по селах, горах і лісах. Купити велошолом варто зразу після того, як ви придбали велосипед. Під час руху на дорогах загального користування на двоколісному транспорті носіння шолома є обов’язковим для усіх водіїв, включно велосипедистів. І хоча поліція досить кволо реагує на таке порушення з боку велосипедистів, одного разу можливо отримати штраф. Але найважливішим фактором, що пояснює, чого треба одягати шолом – це особиста безпека та турбота про своє життя та здоров’я.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-New Alleycat
Велошолом Green Cycle New Alleycat
1 760 грн.
Abus-Smiley 2.0 Black Space
Велошолом Abus Smiley 2.0 Black Space
1 398 грн.
Abus-Smooty 2.0 Shiny
Велошолом Abus Smooty 2.0 Shiny
1 198 грн.
Abus-Racing Red
Шолом Abus Aventor Racing Red
5 598 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Blue Sharky
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Blue Sharky
1 998 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Color Wave
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Color Wave
1 998 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE Retro Flower
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE Retro Flower
1 998 грн.
Abus-Anuky 2.0 ACE White Heart
Велошолом Abus Anuky 2.0 ACE White Heart
1 998 грн.
Abus-Anuky 2.0 Black Tag
Велошолом Abus Anuky 2.0 Black Tag
1 598 грн.
Abus-Anuky 2.0 Blue Sea
Велошолом Abus Anuky 2.0 Blue Sea
1 598 грн.
Abus-Anuky 2.0 Red Spots
Велошолом Abus Anuky 2.0 Red Spots
1 598 грн.
Abus-Anuky 2.0 White Football
Велошолом Abus Anuky 2.0 White Football
1 598 грн.
Abus-Anuky Blue Soccer
Велошолом Abus Anuky Blue Soccer
1 998 грн.
Abus-Hyban 2.0 Mips
Велошолом Abus Hyban 2.0 Mips
4 398 грн.
Abus-Scraper 3.0
Велошолом Abus Scraper 3.0
2 198 грн.
Abus-Scraper 3.0 Kid Shiny
Велошолом Abus Scraper 3.0 Kid Shiny
1 998 грн.

Як правильно вибрати велосипедний шолом?

Обирати треба виключно якісні та міцні моделі, що спроможні витримати удар при падінні, та захистити голову від пошкодження. Купити недорогий, але при тому дійсно якісний велосипедний шолом можливо. Ціни на велосипедні шоломи складаються з кількох показників, серед яких показники якості, зовнішньої привабливості та рейтингу виробника. Обираючи захисний шолом, в першу чергу треба звернути увагу на:

  • Розмір запропонованої моделі. Для цього треба зміряти окружність голови, вона повинна збігатися з аналогічними параметрами на шоломі;
  • Спосіб кріплення. Лямки повинні бути зручними, не задавати неприємних відчуттів, але надійно тримати шолом на голові, він не повинен сповзати на очі під час поїздки та заважати огляду;
  • Дизайнерське рішення. Шолом повинен подобатися його власнику, це один з ключових факторів вибору, якому люди приділяють велику увагу.

Дитячий шолом для велосипеда

Якщо доросла людина захищає свою голову під час поїздок, то звісно це доцільно робити дитині. Для дитини наявність шолома буде одним з головних заходів безпеки при здійснених поїздках на велосипеді. Дорослі повинні дбати про свою дитину, виключаючи ризик отримання травм або пошкоджень. Захист для дитини треба забезпечувати як при її самостійному катанні, так і поїздок у супроводі дорослих. В шоломі юному велосипедисту можливо їздити до школи, а також здійснювати звичайні прогулянки на велосипеді. При виборі дитячого шолому, як і у випадку з дорослою людиною, треба знати розмір голови дитини. Заміряти його досить легко використовуючи сантиметрову стрічку. У ремені для кріплення присутнє спеціальне коліщатко, яке дозволяє регулювати затяжку ременя.

В інтернет-магазині CYCLES ви маєте нагоду придбати дорослі та дитячі шоломи виготовлені в єдиному дизайнерському рішенні, що дозволить усій сім’ї їздити в однакових захисних аксесуарах. В наявності завжди багатий вибір якісних і недорогих шоломів, які безумовно сподобаються завзятому велосипедисту. В каталозі товарів присутня продукція відомих світових брендів, яка відрізняється високим рівнем якості та гарантує безпеку під час катання.