Електровелосипеди

Сучасні транспортні засоби за останній час піддаються значним змінам, які спрямовуються на максимальне поліпшення в них таких показників як комфорт пересування та захист навколишнього довкілля. Яскравим прикладом такого твердження є електричні велосипеди, вони зручні у використанні, повністю безпечні для довкілля, можуть долати великі відстані на одному заряді акумулятора. На велосипед встановлюється електричний мотор і потужна батарея, завдяки цьому транспортний засіб може легко долати великі відстані, заїздити на пагорби та пересуватися по пересічній місцевості.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Cannondale-TRAIL Neo 3 2020
Электровелосипед Cannondale TRAIL Neo 3 2020
66 120 грн. 82 650 грн.
Electra-Ace of Spades Go! 8i mens
Круизёр ELECTRA Ace of Spades Go! 8i men's
98 800 грн.

Чому варто купити електровелосипед?

Справедливо можливо стверджувати, що цей вид транспорту є найнадійнішим, завдяки тому, що навіть у разі повної розрядки батареї, він просто перетвориться у звичайний велосипед, який приводиться в рух за допомогою звичайних педалей. Усі сучасні електровелосипеди мають у своїй конструкції мотор-колесо, яке продається окремо, та може бути установлене на будь-який велосипед, перетворивши його на електричну модель. Звісно можливо придбати вже готовий до використання електричний велосипед, підібравши відповідну модель з урахуванням потужності мотора (впливає на максимальну швидкість і прискорення) та акумуляторної батареї (від неї залежить відстань, яку може подолати транспортний засіб, без докладання людських зусиль). Придбати електричну модель ровера доцільно завдяки простоті та зручності його використання, економії свого часу та фізичних зусиль.

Де краще купити електро велосипед?

Сьогодні придбати електричну модель велосипеда можливо де завгодно. Але більшість покупців прискіпливо ставляться до здійснення таких покупок, завдяки тому, що ціна на електровелосипед не мала, а людина хоче отримати за свої гроші максимум якості та гарантію тривалої експлуатації. Тому варто звертатися до надійних і перевірених постачальників, спроможних гарантувати якість виставленого на продаж товару. Серед відомих продавців таких транспортних засобів, слід виділити інтернет-магазин CYCLES, який надає своїм клієнтам найкращі умови купівлі товарів. До того, як купити електричний велосипед, на сайті магазина доступно переглянути всю необхідну інформацію, вивчити технічні характеристики кожної моделі, а при необхідності отримати професійну консультацію від досвідченого працівника. Продаж електричних велосипедів здійснюється з доставкою по усій Україні. В каталозі товарів представлені сучасні електровелосипеди з Німеччини та інших провідних країн, що займаються виготовленням двоколісної техніки.

Що треба врахувати при виборі електричного транспортного засобу?

Якщо є бажання купити електричний велосипед, треба враховувати, що функціональне навантаження в нього ідентичне його попереднику. Тому насамперед вибираємо саме велосипед, а лише потім враховуємо його електричні характеристики. Слід віддавати перевагу моделям, де рама виготовлена з алюмінієвого сплаву, кожен зайвий кілограм ваги негативно вплине на показники швидкості та відстані, яку зможе здолати велосипед на одному заряді акумулятора. Також треба взяти до уваги, що електричний мотор і батарея додадуть велосипеду додаткової ваги. Особливу увагу треба приділити гальмівній системі, краще працюють дискові гальма, але вони дорожчі при купівлі, обслуговуванні та ремонті. Якщо велосипед не буде використовуватися надто часто, краще придбати модель з класичною гальмівною барабанною системою. Для подолання відстані в 35-40 км, вистачить потужності акумулятора в 10 Ah, та мотор у 300-500 W.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика