Продаж велосумок та велорюкзаків

Рюкзак для велосипеда буде незамінним помічником під час тривалих поїздок. На перший погляд, звичайна сумка може вмістити в себе безліч корисних речей, в тому числі змінний одяг, їжу, воду, запчастини для велосипеда, інструменти, аптечку. Для завзятих велосипедистів тривалі подорожі є звичайною нормою. Але така мандрівка потребує взяти з собою деякі речі, що можуть знадобитися в дорозі. Рюкзак на велосипед також вкрай необхідний для поїздок в нічний час, на ньому розміщують стрічки, що відбивають світло, завдяки чому його видно з великої відстані.

Для звичайного рюкзака робиться м’яка спинка, яка гарно прилягає до тіла. Однак така конструкція зовсім не підходить для її застосування на велосипедах. Напроти використовується модель, яка створює простір між рюкзаком і спиною велосипедиста, що своєю чергою забезпечує гарну вентиляцію під час руху. Користуючись такою конструкцією шкіра велосипедиста дихає, не натирається, а тіло не відчуває на собі зайвого навантаження.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Osprey-Tempest 20
Вело рюкзак Osprey Tempest 20
6 395 грн.
Thule-Vital 3L Women's
Вело рюкзак Thule Vital 3L Women's
4 198 грн.
XLC-BA-S-04 Quick
Підседільна сумка XLC BA-S-04 Quick
596 грн. 993 грн.
Ghost-AMR 14L
Сумка на кермо Ghost AMR 14L
2 666 грн. 4 444 грн.
Green cycle-Horn
Сумка на кермо Green Cycle Horn
1 000 грн.
SKS-EXPLORER EXP. BARBAG
Сумка на кермо SKS EXPLORER EXP. BARBAG
2 706 грн. 3 007 грн.
Green cycle-Belly
Сумка на раму Green Cycle Belly
920 грн.
SKS-EXPLORER EXP. FRAMEBAG
Сумка на раму SKS EXPLORER EXP. FRAMEBAG
2 706 грн. 3 007 грн.
SKS-Explorer Smart
Сумка на раму SKS Explorer Smart
1 504 грн.
SKS-Racer Edge
Сумка на раму SKS Racer Edge
1 152 грн.
SKS-Traveller Smart
Сумка на раму SKS Traveller Smart
1 504 грн.
SKS-Traveller Up
Сумка на раму SKS Traveller Up
900 грн.
XLC-XLC BA-S60
Сумка на раму XLC BA-S60
615 грн. 1 026 грн.
XLC-XLC BA-S61
Сумка на раму XLC BA-S61
557 грн. 928 грн.

Що треба знати перед тим, як купити вело рюкзак?

Вказані вироби можуть мати різну форму та застосування:

  • Самим розповсюдженим типом рюкзака буде модель, яка носиться за плечима с каркасною основою. Річ повинна бути м’якою, легкою, мати здібність утримувати в собі важкі речі;
  • Рюкзаки або вело сумка на багажник має особливий пошив, де внизу розміщені так звані «штани», облягаючи багажник з двох сторін. Кріпиться сумка безпосередньо до сидіння та багажника;
  • Велосипедна сумка призначена для перевезення великої кількості речей. Допускається її кріплення до рами, руля, або сидіння. В сумку легко поміщаються особисті речі, їжа, вода та інструмент на випадок поломки велосипеда.

Ціна на велорюкзаки може суттєво відрізнятися, вона залежить від форми, розміру, конструкції та матеріалу, який використовувався для виготовлення.

Як правильно обрати рюкзак?

В першу чергу потрібно визначитись з зовнішнім видом і оприділитися як буде використовуватися рюкзак. Якщо плануються тривали подорожі на великі відстані, треба вибрати модель, що одягається за плечі. Також при виборі треба врахувати індивідуальні параметри своєї статури. Жіночі та чоловічі рюкзаки відрізняються формою спинки та розташуванням лямок. Рюкзак має буди максимально зручним, не натирати плечі, не сковувати дихання, не причиняти будь-яких неприємних відчуттів, рівномірно розділяти навантаження на все тіло.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика