Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Продаж велосумок та велорюкзаків

Рюкзак для велосипеда буде незамінним помічником під час тривалих поїздок. На перший погляд, звичайна сумка може вмістити в себе безліч корисних речей, в тому числі змінний одяг, їжу, воду, запчастини для велосипеда, інструменти, аптечку. Для завзятих велосипедистів тривалі подорожі є звичайною нормою. Але така мандрівка потребує взяти з собою деякі речі, що можуть знадобитися в дорозі. Рюкзак на велосипед також вкрай необхідний для поїздок в нічний час, на ньому розміщують стрічки, що відбивають світло, завдяки чому його видно з великої відстані.

Для звичайного рюкзака робиться м’яка спинка, яка гарно прилягає до тіла. Однак така конструкція зовсім не підходить для її застосування на велосипедах. Напроти використовується модель, яка створює простір між рюкзаком і спиною велосипедиста, що своєю чергою забезпечує гарну вентиляцію під час руху. Користуючись такою конструкцією шкіра велосипедиста дихає, не натирається, а тіло не відчуває на собі зайвого навантаження.


Каталог/Фільтр
Сортувати:

Що треба знати перед тим, як купити вело рюкзак?

Вказані вироби можуть мати різну форму та застосування:

  • Самим розповсюдженим типом рюкзака буде модель, яка носиться за плечима с каркасною основою. Річ повинна бути м’якою, легкою, мати здібність утримувати в собі важкі речі;
  • Рюкзаки або вело сумка на багажник має особливий пошив, де внизу розміщені так звані «штани», облягаючи багажник з двох сторін. Кріпиться сумка безпосередньо до сидіння та багажника;
  • Велосипедна сумка призначена для перевезення великої кількості речей. Допускається її кріплення до рами, руля, або сидіння. В сумку легко поміщаються особисті речі, їжа, вода та інструмент на випадок поломки велосипеда.

Ціна на велорюкзаки може суттєво відрізнятися, вона залежить від форми, розміру, конструкції та матеріалу, який використовувався для виготовлення.

Як правильно обрати рюкзак?

В першу чергу потрібно визначитись з зовнішнім видом і оприділитися як буде використовуватися рюкзак. Якщо плануються тривали подорожі на великі відстані, треба вибрати модель, що одягається за плечі. Також при виборі треба врахувати індивідуальні параметри своєї статури. Жіночі та чоловічі рюкзаки відрізняються формою спинки та розташуванням лямок. Рюкзак має буди максимально зручним, не натирати плечі, не сковувати дихання, не причиняти будь-яких неприємних відчуттів, рівномірно розділяти навантаження на все тіло.