Велосипедні окуляри

Періодично в середовищі велосипедистів виникає питання: чи варто використовувати велосипедні окуляри під час поїздок? Одні люди розглядають їх виключно як дієвий аксесуар, який забезпечує безпеку для очей під час велосипедних подорожей, а інші стверджують що велосипедні окуляри не потрібні. Така різниця поглядів виникає через різницю стилів катання і місць застосування велосипедів. Звичайно для неспішних прогулянок у парку, з невеликою швидкістю окуляри не потрібні, тут стане більше в пригоді як захисний аксесуар велосипедний шолом.

А ось якщо велосипед буде використовуватися для поїздок по лісу, у мокру та вітряну погоду, окуляри для велосипедистів стануть в пригоді. Ще одним важливим фактором придбанням захисних окулярів буде фінансова складова. В придбані дешевої підробки з Китаю немає жодного сенсу, треба купити велоокуляри які будуть відповідати високим критеріям якості та експлуатаційної надійності. Відповідно коштують такі аксесуари не дешево, але їх придбання буде виправдано збереженням зору, через те, що лікувати очі після травм буде значно дорожче.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-Marvel
Окуляри Green Cycle Marvel
920 грн.
Green cycle-Rocket
Окуляри Green Cycle Rocket
1 760 грн.
Green cycle-Rocx
Окуляри Green Cycle Rocx
1 760 грн.
Green cycle-GC-GL5302
Окуляри Green Cycle GC-GL5302
448 грн.
Green cycle-GC-GL8180
Окуляри Green Cycle GC-GL8180
328 грн. 667 грн.
Limar-F 90 PC
Окуляри Limar F 90 PC
2 380 грн. 3 400 грн.
Limar-F30 PC
Окуляри Limar F30 PC
998 грн. 1 015 грн.
Limar-F30 PC
Окуляри Limar F30 PC
998 грн. 1 015 грн.
Limar-S 9
Окуляри Limar S9
2 138 грн. 2 175 грн.
XLC-SG-C05
Окуляри XLC SG-C05
800 грн.
Green cycle-GC-GL8142
Окуляри Green Cycle GC-GL8142
626 грн.
Green cycle-GC-GL1314
Окуляри Green Cycle GC-GL1314
672 грн.

Які функції виконують окуляри для велосипеда?

І так, навіщо велосипедисту потрібні окуляри, в чому вони зможуть йому допомогти:

  • Забезпечують захист очей від зустрічного та бічного вітру, завдяки якому очі починають сльозитися, завдаючи велосипедисту незручностей;
  • Купити захисті окуляри варто для виключення попадання в очі комах, пуху, дрібних мошок, що в великій кількості літають у повітрі;
  • Наявність окуляр може зберегти очі від попадання в них пилу, бруду, піску та дрібного каміння, що в великій кількості вилітає з під колес машин, що їдуть назустріч велосипедисту;
  • В лісі окуляри захищають від гілок, павутиння та комах;
  • В ясну погоду окуляри стають в пригоді для захисту від яскравих променів сонячного світла, а також фар зустрічного транспорту в ночі, що засліплюють;
  • При поїздках під час дощу, окуляри спроможні захистити від води, для цього треба придбати модель з гідрофобним покриттям, тоді вода не буде затримуватися на склі.

Ціни на велоокуляри залежать від багатьох факторів, зокрема, прозорості, кольору лінз. Прозорі окуляри можливо використовувати в будь-яку погоду, крім сонячних днів. Їх головним завданням є захист очей від механічного пошкодження і поривів вітру. Затемнені окуляри забезпечують захист від сонячного світла, їх також можливо використовувати для поїздок в лісі та горах, але при цьому треба врахувати рівень затемнення. А ось при використанні велосипеда в зиму, буде доцільно одягнути звичайну лижну маску, але специфічні окуляри звичайно будуть кращим рішенням.

В інтернет-магазині CYCLES ви маєте нагоду придбати якісні та недорогі окуляри для поїздок на велосипеді, які будуть гарантувати високий рівень захисту очей, і якісний огляд на дорогу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика