Велоелектроніка

Велоелектроніка – це набір спеціальних гаджетів, призначених для забезпечення безпеки велосипедиста на дорозі та контролю різноманітних показників. Веломигалки та велофари дозволяють виділити їздця в потоці автомобілів, а також продовжити катання у темний час доби. Велокомп'ютер вимірює пробіг вашого двоколісного друга та швидкість пересування. Зібрати правильний комплект велоелектроніки ви можете у нашому інтернет-магазині, ми допоможемо підібрати найнеобхідніші елементи.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Sigma-Rox 11.0 EVO
Велокомп'ютер Sigma Rox 11.0 EVO
6 799 грн.
Sigma-Rox 2.0
Велокомп'ютер Sigma Rox 2.0
3 499 грн.
Sigma-BC 10.0 WR
Велокомп'ютер Sigma Sport BC 10.0 WR
1 199 грн.
Sigma-BC 8.0 WL
Велокомп'ютер Sigma Sport BC 8.0 WL
1 799 грн.
Sigma-BC 8.0 WR
Велокомп'ютер Sigma Sport BC 8.0 WR
1 049 грн.
XLC-BV-W03
Велокомп'ютер XLC BV-W03
4 829 грн. 9 657 грн.
Moon-Orion 100
Велосипедна мигалка Moon Orion 100
773 грн. 966 грн.
Green cycle-Doubler
Велофара Green Cycle Doubler
1 008 грн.
Infini-Mini Luxo I-270WA
Велофара Infini Mini Luxo I-270WA
1 022 грн. 1 023 грн.
Infini-Tron 300 I-281P
Велофара Infini Tron 300 I-281P
1 041 грн. 1 554 грн.
Moon-Vortex
Велофара Moon Vortex
2 730 грн.
Moon-Vortex Pro 1300
Велофара Moon Vortex Pro 1300
2 554 грн. 3 192 грн.
Sigma-Aura 35
Велофара Sigma Aura 35
1 399 грн.
Sigma-Aura 45
Велофара Sigma Aura 45
1 799 грн.
Sigma-Buster 1100
Велофара Sigma Buster 1100
3 399 грн.

Велокомп'ютер – спеціальний електронний пристрій, призначений для отримання та аналізу інформації про параметри руху під час їзди на велосипеді. Вся інформація відображається на вбудованому дисплеї. Перед тим, як вирушити за покупкою даного аксесуара, необхідно визначитися з якою метою він буде використовуватись. Пристрій дозволяє отримати інформацію різного характеру, а також проводити спортивні тренування.

Особливості роботи велокомп'ютера

Основний параметр, який вимірює велокомп'ютер – швидкість велосипеда. Для визначення використовується вбудований магнітний лічильник. Датчик, що входить до складу лічильника, реагує на оберти колеса. Усі показники розраховуються, виходячи з діаметра колеса. Вибір моделі велокомп'ютера оберається з метою його використання. Більшість власників гірських велосипедів підійде класична модель. З її допомогою можна дізнатися такі параметри:

  • поточна швидкість їзди;
  • середня швидкість подорожі;
  • пройдена дистанція;
  • загальний кілометраж.

Для досвідчених спортсменів, які виступають у гонках чи тріатлоні є більш просунуті моделі. Вони мають вбудований секундомір та альтиметр. Є також моделі, які не лише вимірюють середню швидкість, а й інформують у процесі поїздки, що швидкість відхилилася в одну чи іншу сторону від звичної. Для власників велосипедів кількох категорій (гірський та шосейний) є моделі велокомп'ютерів, які мають функцію перемикання між велосипедами. Основні види велокомп'ютерів та методи їх кріплення.

Всі велокомп'ютери поділяються на два основні типи:

  • провідні;
  • безпровідні.

У дротовому пристрої на переднє колесо велосипеда встановлюється магніт, який з'єднаний з герконом, що передає інформацію на екран після кожного обертання колеса. Підрахунок всіх параметрів провадиться за допомогою вбудованих формул. Бездротові пристрої надсилають інформацію за допомогою радіосигналів. Такий велокомп'ютер без проблем працює за межею міст, тоді як усередині мегаполісів можуть створюватися перешкоди на пристрій, що спричиняє спотворення виведених на екран результатів. Бездротові пристрої мають більш високу вартість і найчастіше використовуються професіоналами.

Сучасні велокомп'ютери мають кілька типів кріплення:

  • на виносі керма;
  • на кермі;
  • універсальне (безпосередньо на кермі або на виносі керма).

Велокомп'ютери – незамінні аксесуари як для початківців, так і для просунутих велосипедистів. З ними Ви завжди будете в курсі, з якими параметрами Ви рухаєтеся, і як вони змінюються протягом певного часу. Але крім спідометрів до велоелектроніки також відносяться і освітлювальні прилади – фари, мигалки. Вони здатні не тільки продовжити можливість катання на велосипеді, але й убезпечити вас навіть у світлу пору доби. Ми рекомендуємо використовувати велофари та веломигалки під час пересування дорогами загального користування.

Велофари та веломигалки - основні параметри

Вибираючи велоліхтар, варто звернути на такі параметри, як яскравість, кут освітлення, час автономної роботи. Яскравість велофари визначає наскільки багато ви будете бачити в лісі або на дорозі, відповідно, чим яскравіше фара, тим швидше і динамічніше буде їзда на велосипеді. Кут освітлення також важливий для різних типів велосипедів, наприклад на шосейному велосипеді потік світла повинен бути більш зібраним, у той час як на гірському важливе гарне розсіювання для огляду по боках. Останнім часом дуже популярні фари та мигалки з вбудованим акумулятором та зарядкою від USB, адже в них не потрібно постійно міняти батарейки, вони заряджаються від будь-якого пристрою або зарядки мобільного.

Веломигалки - це виключно міра безпеки, якою дуже бажано користуватися кожному. Мигалки допомагають виділити велосипед із сірого натовпу автомобілів, дозволяють виділити велосипедиста на дорозі та привернути до нього увагу будь-кого.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика