Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Велосипеди PRIDE

Велосипеди PRIDE

    Якщо ви маєте бажання стати власником якісної та надійної моделі велосипеду, насолоджуватися приємними поїздками, та одночасно з цим підтримати вітчизняного виробника, тоді вам варто купити велосипед Pride. Асортимент продукції, що пропонує українська компанія, ні в чому не поступається відомим світовим виробникам велосипедів. Експлуатаційні властивості більшості моделей справедливо заслуговують лише похвали з боку вдячних клієнтів.


Сортувати:

    Чому саме велосипеди Pride?

    На сьогодні кожен охочий має можливість придбати якісний і недорогий велосипед для застосування його в місті, гірській місцевості, умовах бездоріжжя, або будь-яку іншу модель, яка стане йому до вподоби. Харківські виробники зуміли створити велосипед, який повністю відповідає високим міжнародним стандартам якості та довготривалості використання. Звісно велосипеди Прайд не змогли уникнути підвищеної уваги з боку справжніх цінителів двоколісного транспорту. На всі моделі, представлені компанією, є стабільно високий попит.   

    Великі Pride – асортимент що вражає

    Українська компанія постійно розширює асортимент вироблених моделей, не припиняючи експериментувати та запроваджувати новітні технології. Вже зараз доступно придбати велосипеди наступних моделей:

 • Яскраві різновиди для дітей;
 • Стильні та функціональні байки для поїздок містом;
 • Елегантні велосипеди для жінок;
 • Удосконалені моделі для прихильників екстремального катання;
 • Універсальні гібриди;
 • Швидкісні та маневрові велосипеди для поїздок по шосе.

    Які переваги мають велосипеди Прайд?

    Якщо ви зібралися купити транспортний засіб українського виробника, то безумовно прийняли правильне рішення. Купляючи будь-яку модель велосипеду, ви отримуєте наступні переваги:

 • Приємна ціна на велосипед Прайд;
 • Широкий вибір модельного ряду, є можливість підібрати велосипеди для усіх членів сім’ї;
 • Можливість швидкого доставляння у будь-яке місто країни;
 • Якість, яка не поступається аналогічним показникам відомих світових брендів;
 • Надійність запчастин, якими комплектуються велосипеди.

    Де краще придбати велосипеди Pride?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує своїм потенційним клієнтам можливість купити якісні велосипеди по доступній ціні. Для всіх прихильників двоколісного транспорту в магазині зібрані найкращі моделі велосипедів, аксесуарів та обладнання для їх комфортного використання. У випадку виникнення проблем з вибором відповідної моделі велосипеду, завжди можливо отримати професійну консультацію від кваліфікованого продавця компанії, який приділить максимум уваги кожному клієнту. Усі замовлення оформлюються максимально оперативно, доставка виконується вже в день купівлі товару в будь-яку область України. При здійснених гуртових покупках в магазині запроваджені особливі умови продажу, клієнт зможе отримати відповідну знижку або приємний подарунок, який стане в пригоді під час користуванням велосипедом.