Дитячі крісла на велосипед

Дитячі крісла на велосипед використовуються для перевезення дітей. Придбання такого товару актуально для людини, яка часто використовує велосипед як транспорт, та має при цьому перевозити з собою дитину. Брати з собою в поїздку малюків можливо з того часу, як тільки вони починають самостійно сидіти. Але для забезпечення вашій дитині необхідного рівня безпеки, необхідно подбати про належний захист, а саме уникнення можливості контакту з рухомими частинами велосипеду. Деякі люди вважають, що купляти дитяче велокрісло не обов’язково, що буде достатньо посадити дитину на багажник, або раму велосипеда.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Bellelli-Multifix
Адаптер Bellelli Multifix
920 грн.
Thule-Ride Along
Дитяче велокрісло Thule Ride Along
5 878 грн.
Thule-Yepp Nexxt Maxi Rack Mount
Дитяче велокрісло Thule Yepp Nexxt Maxi Rack Mount
4 599 грн. 5 878 грн.
Thule-Yepp Mini
Дитяче переднє велокрісло Thule Yepp Mini
3 698 грн. 4 618 грн.

Але таке твердження зовсім помилкове, придбання крісла стане запорукою отримання наступних переваг:

  • Забезпечить для дитини необхідний рівень захисту;
  • Створить комфортні умови для тривалих поїздок на велосипеді;
  • Зробить перевезення максимально зручним.

Сучасне велокрісо на раму зроблене з ударостійких матеріалів, оснащене спеціальними ременями безпеки та надійним кріпленням до самого велосипеду. Завдяки такій конструкції, дитина буде добре почувати себе, не зможе випасти під час подорожі. Навіть якщо станеться неприємна подія, в наслідок якої велосипед впаде, крісло захистить дитину від травмування, пом’якшить падіння. Також дитяче крісло забезпечить максимальну зручність пересування для самого дорослого, воно надійно фіксує малюка, він не сповзає під час подорожі.

Яке краще купити дитяче крісло на велосипед?

До того, як придбати відповідне крісло, необхідно вивчити конструкцію сучасних моделей, що пропонуються виробниками. Умовно усі крісла треба розділити по принципу їх кріплення на велосипед. Так вироби можуть розташовуватися спереду (на рамі чи перед рулем) та позаду на багажнику. Для малечі доцільно придбати крісло, яке буде розміщено в переді, так батьки отримають змогу бачити свою дитину під час поїздки, спостерігаючи за її поведінкою. Велокрісло на багажник встановлюють для старшої дитини, та коли є потреба перевезти зразу кілька дітей. Також крісла відрізняються по ваговому навантаженні, так крісло на раму здатне витримувати навантаження до 15 кг, що приблизно рівняється віку дитини до 3-х років. Для більш старших дітей передбачені крісла з витривалістю до 22 кг, вони встановлюються на багажник. Крім того, крісла розміщені на багажнику, мають значно більший рівень безпеки.

Де краще купити велокрісло?

Доцільно звернути увагу на товари що пропонують спеціалізовані інтернет-магазини, даючи можливість придбати дійсно якісне і безпечне крісло для перевезення дитини в ньому. В конструкції такого крісла враховані анатомічні властивості дитячої статури, що буде забезпечувати зручність і комфорт під час пересування. Коштують такі крісла відносно недорого, але їх наявність суттєво розширює можливості використання велосипеда, роблячи його дійсно функціональним виробом, здатним перевозити маленьких пасажирів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика