There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Підліткові Велосипеди Купити в Україні {Доставка БЕЗКОШТОВНО} - Веломагазин CYCLES

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Підліткові велосипеди в Україні

Хлопці та дівчата, які досягли віку 12 років, вже можуть впоратися з повноцінно технічно оснащеною моделлю велосипеда. Усі виробники двоколісних транспортних засобів, активно розробляють велосипеди підліткові, як окрему категорію для віку від 12 до 16 років. В цьому віці діти досить примхливі, тому при виборі відповідної моделі, потрібно врахувати безліч різноманітних моментів.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Cannondale-Trail 24 OS
Велосипед Cannondale Trail 24 OS 2023
23 160 грн.
Puky-CYKE 24-7 Alu Light
Велосипед Puky CYKE 24-7 Alu Light
32 090 грн.
Puky-CYKE 24-8
Велосипед Puky CYKE 24-8
29 995 грн.
Puky-Skyride 24-3 Light Girls
Велосипед Puky Skyride 24-3 Light Girls
32 690 грн.
Puky-Skyride 24-7 Light Girls
Велосипед Puky Skyride 24-7 Light Girls
36 990 грн.
Puky-Skyride 26-7 Classic
Велосипед Puky Skyride 26-7 Classic
37 990 грн.
KTM-Wild Cross 24''
Підлітковий велосипед KTM Wild Cross 24''
18 544 грн. 24 725 грн.

Де краще купить велосипед підлітковий?

Якісна та сучасна вело машина може реалізовуватися в багатьох місцях, від традиційних точок реалізації до провідних інтернет-магазинів, де пропонується унікальний баланс між якістю та ціною вибраної моделі. Перевагою купити велосипед для підлітка в магазині CYCLES, будуть наступні фактори:

  • В каталозі товарів представлені виключно сучасні велосипеди для підлітків відмінної якості відомих світових брендів;
  • Вибрати найбільш привабливу модель можливо не виходячи з дому, за вказаною адресою куплений транспорт буде доставлений в назначений час;
  • Досвідчені консультанти магазину допоможуть визначиться з покупкою, а саме підібрати відповідну модель, детально роз’яснити про переваги її покупки, а також будь-яку іншу інформацію, яка може цікавити велосипедиста.

Які кращі велосипеди на 12-15 років?

Вибираючи модель велосипеда, важливо враховувати безліч різноманітних критеріїв, але найголовніше зазвичай буде думка самого підлітка. Саме йому в майбутньому прийдеться експлуатувати цей велосипед, отримані від цього емоції та задоволення, а можливо розчарування. Дитина отримує можливість догодити усім своїм забаганкам, вибравши дійсно велосипед своєї мрії. Універсальним розміром будуть велосипеди 24 дюйма, це майже доросла модель, яку може використовувати людина зростом 150-180 см. При виборі треба особливу увагу приділити безпеці транспортного засобу, так підлітки часто використовують свій велосипед в екстремальному режимі, з великим навантаженням на його раму та колеса.

Підлітковий велосипед повинен мати зручну посадку, вибір положення та регулювання руля та сидіння. Дитина не повинна втомлюватися навіть при тривалій експлуатації велосипеда. Для цього спина повинна перебувати в найбільш зручному положенні при катанні. При цьому треба врахувати особливості статури підлітка, його зріст і вагу. Підліткові велосипеди також розділяють на прогулянкові, гірські, та ті, що мають складну конструкцію корпусу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика