Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Ручки керма

Гріпси на велосипед використовують для забезпечення зручності та комфорту користування двоколісним транспортним засобом. Насадки на ручки руля виготовляють з різноманітних матеріалів, вони забезпечують краще щеплення з долонями. Стандартні ручки, які встановлюють виробники велосипедів не завжди відповідають стандартам якості, комфорту та зручності використання, тому бажання їх замінити є звичайним кроком.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Fabric-ERGO GRIP
Велогрипсы Fabric ERGO GRIP
840 грн.
Fabric-SEMI ERGO GRIP
Велогрипсы Fabric SEMI ERGO GRIP
760 грн.
Silca-Nastro Piloti
Обмотка керма Silca Nastro Piloti
1 655 грн.
Fabric-AM Grip
Ручки керма Fabric AM Grip
720 грн.
Green cycle-GGR-112
Ручки керма Green Cycle GGR-112
124 грн.
Green cycle-GGR-171
Ручки керма Green Cycle GGR-171
124 грн.
Green cycle-GGR-418
Ручки керма Green Cycle GGR-418
264 грн.
Green cycle-GGR-513
Ручки керма Green Cycle GGR-513
449 грн.
Green cycle-GC-G224
Грипсы Green Cycle GC-G224
432 грн.
Green cycle-GGR-004
Грипсы Green Cycle GGR-004
167 грн.
Green cycle-GGR-009
Грипсы Green Cycle GGR-009
130 грн.
Green cycle-GGR-196
Грипсы Green Cycle GGR-196
120 грн.
Green cycle-GGR-254
Грипсы Green Cycle GGR-254
176 грн.
Green cycle-GGR-417
Грипсы Green Cycle GGR-417
277 грн.
Green cycle-GGR-421
Грипсы Green Cycle GGR-421
319 грн.
Green cycle-GGR-424
Грипсы Green Cycle GGR-424
319 грн.

Різновиди ручок на кермо

Ручки виробляють в залежності від типу велосипеда, на якому вони будуть використовуватися. Наприклад, для дитячих велосипедів використовують яскраві моделі. Накладки на ручки мають забезпечувати відмінне щеплення, що робить використання дитячих велосипедів більш зручним. Для гірських велосипедів треба використовувати ручки, виготовлені з м’яких і міцних матеріалів. Насадки повинні гасити вібрації, які виникають при пересуванні на нерівній дорозі. Для моделей велосипедів, що використовують у містах, треба купити гріпси виготовлені з шкіри або пропілену. Насадки повинні забезпечувати додатковий комфорт і покращувати керованість велосипеда.

Які бувають велосипедні гріпси?

Ручки для велосипеда підходять виключно для виробів з прямим кермом. Відповідно для шосейних велосипедів вони не використовуються. В професійних перегонах впроваджується особливий вид обмотки, яка суттєво відрізняється від накладок. Усі ручки на кермо класифікують за наступними критеріями:

  • Матеріал, що використали для їх виготовлення;
  • Зовнішньою фактурою;
  • Формою та розміром;
  • Жорсткістю.

Саме останній пункт є найбільш важливим, він більш за всі інші впливає на вибір накладок. Універсальним придбанням треба вважати ручки, виготовлені з матеріалу, що має середній рівень жорсткості. Він дозволяє позбутися відчуття дискомфорту та створити умови для подолання великої відстані. Руки в цей час не будуть натиратися, та відчувати будь-який інший дискомфорт. Жорсткі гріпси використовують разом з велосипедними рукавичками, тому що вони спроможні натерти руки під час тривалої поїздки.

Придбання велосипедних накладок на руль по кращим цінам в Україні

В інтернет-магазині cycles.com.ua в великій кількості представлена продукція провідних світових брендів. Увесь товар сертифікований, відповідає високим критеріям якості, надійності та довговічності використання. Професійні консультанти магазину можуть надати відповідну допомогу у виборі кращої продукції. Завжди краще купляти накладки на руль у надійного та перевіреного постачальника, де існує захист від підробок і діє гарантія від виробника. Також в інтернет-магазині представлені в достатній кількості різноманітні запчастини та аксесуари для велосипедів. Ціни приємно здивують потенційних покупців, дадуть змогу суттєво зекономити, не жертвуючи характеристиками якості. В компанії діє доставка в будь-яке місто України любим оператором пошти.