There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Гріпси - ручки керма для велосипеда - купити онлайн з доставкою

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Ручки керма

Гріпси на велосипед використовують для забезпечення зручності та комфорту користування двоколісним транспортним засобом. Насадки на ручки руля виготовляють з різноманітних матеріалів, вони забезпечують краще щеплення з долонями. Стандартні ручки, які встановлюють виробники велосипедів не завжди відповідають стандартам якості, комфорту та зручності використання, тому бажання їх замінити є звичайним кроком.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Strider-Sport/Pro
Гріпси Strider Sport/Pro
360 грн.
Fabric-AM Grip
Ручки керма Fabric AM Grip
540 грн. 720 грн.
Green cycle-GGR-112
Ручки керма Green Cycle GGR-112
75 грн. 92 грн.
Green cycle-GGR-171
Ручки керма Green Cycle GGR-171
75 грн. 100 грн.
Green cycle-GGR-009
Гріпси Green Cycle GGR-009
112 грн.
Green cycle-GGR-196
Гріпси Green Cycle GGR-196
88 грн.
Green cycle-GGR-254
Гріпси Green Cycle GGR-254
114 грн. 152 грн.
Green cycle-GGR-424
Гріпси Green Cycle GGR-424
230 грн. 288 грн.
Cannondale-D2 KRATON
Вело гріпси Cannondale D2 KRATON
257 грн. 435 грн.
Cannondale-DC Dual Lock-On
Вело гріпси Cannondale DC Dual Lock-On
574 грн.
Cannondale-WAFFLE
Вело гріпси Cannondale WAFFLE
352 грн. 640 грн.
Fabric-PUSH SLIP ON GRIPS
Вело гріпси Fabric PUSH SLIP ON GRIPS
228 грн. 232 грн.
Fabric-ERGO GRIP
Велогріпси Fabric ERGO GRIP
714 грн. 840 грн.
Fabric-SEMI ERGO GRIP
Велогріпси Fabric SEMI ERGO GRIP
570 грн. 760 грн.

Різновиди ручок на кермо

Ручки виробляють в залежності від типу велосипеда, на якому вони будуть використовуватися. Наприклад, для дитячих велосипедів використовують яскраві моделі. Накладки на ручки мають забезпечувати відмінне щеплення, що робить використання дитячих велосипедів більш зручним. Для гірських велосипедів треба використовувати ручки, виготовлені з м’яких і міцних матеріалів. Насадки повинні гасити вібрації, які виникають при пересуванні на нерівній дорозі. Для моделей велосипедів, що використовують у містах, треба купити гріпси виготовлені з шкіри або пропілену. Насадки повинні забезпечувати додатковий комфорт і покращувати керованість велосипеда.

Які бувають велосипедні гріпси?

Ручки для велосипеда підходять виключно для виробів з прямим кермом. Відповідно для шосейних велосипедів вони не використовуються. В професійних перегонах впроваджується особливий вид обмотки, яка суттєво відрізняється від накладок. Усі ручки на кермо класифікують за наступними критеріями:

  • Матеріал, що використали для їх виготовлення;
  • Зовнішньою фактурою;
  • Формою та розміром;
  • Жорсткістю.

Саме останній пункт є найбільш важливим, він більш за всі інші впливає на вибір накладок. Універсальним придбанням треба вважати ручки, виготовлені з матеріалу, що має середній рівень жорсткості. Він дозволяє позбутися відчуття дискомфорту та створити умови для подолання великої відстані. Руки в цей час не будуть натиратися, та відчувати будь-який інший дискомфорт. Жорсткі гріпси використовують разом з велосипедними рукавичками, тому що вони спроможні натерти руки під час тривалої поїздки.

Придбання велосипедних накладок на руль по кращим цінам в Україні

В інтернет-магазині cycles.com.ua в великій кількості представлена продукція провідних світових брендів. Увесь товар сертифікований, відповідає високим критеріям якості, надійності та довговічності використання. Професійні консультанти магазину можуть надати відповідну допомогу у виборі кращої продукції. Завжди краще купляти накладки на руль у надійного та перевіреного постачальника, де існує захист від підробок і діє гарантія від виробника. Також в інтернет-магазині представлені в достатній кількості різноманітні запчастини та аксесуари для велосипедів. Ціни приємно здивують потенційних покупців, дадуть змогу суттєво зекономити, не жертвуючи характеристиками якості. В компанії діє доставка в будь-яке місто України любим оператором пошти.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика