Ручки керма

Гріпси на велосипед використовують для забезпечення зручності та комфорту користування двоколісним транспортним засобом. Насадки на ручки руля виготовляють з різноманітних матеріалів, вони забезпечують краще щеплення з долонями. Стандартні ручки, які встановлюють виробники велосипедів не завжди відповідають стандартам якості, комфорту та зручності використання, тому бажання їх замінити є звичайним кроком.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Strider-Sport/Pro
Гріпси Strider Sport/Pro
360 грн.
Green cycle-GGR-001
Ручки керма Green Cycle GGR-001
136 грн.
Green cycle-GGR-002
Ручки керма Green Cycle GGR-002
136 грн.
Green cycle-GGR-006
Ручки керма Green Cycle GGR-006
136 грн.
Green cycle-GGR-112
Ручки керма Green Cycle GGR-112
70 грн. 92 грн.
Green cycle-GGR-171
Ручки керма Green Cycle GGR-171
70 грн. 100 грн.
Green cycle-GGR-415
Ручки керма Green Cycle GGR-415
256 грн.
Green cycle-GGR-419
Ручки керма Green Cycle GGR-419
268 грн.
Green cycle-GGR-420
Ручки керма Green Cycle GGR-420
216 грн. 288 грн.
Green cycle-GGR-512
Ручки керма Green Cycle GGR-512
580 грн.
Green cycle-GGR-513
Ручки керма Green Cycle GGR-513
448 грн.
Green cycle-GGR-514
Ручки керма Green Cycle GGR-514
552 грн.
Green cycle-GGR-701
Ручки керма Green Cycle GGR-701
140 грн.
Green cycle-GGR-703
Ручки керма Green Cycle GGR-703
100 грн.
Green cycle-GC-G224
Гріпси Green Cycle GC-G224
360 грн.

Різновиди ручок на кермо

Ручки виробляють в залежності від типу велосипеда, на якому вони будуть використовуватися. Наприклад, для дитячих велосипедів використовують яскраві моделі. Накладки на ручки мають забезпечувати відмінне щеплення, що робить використання дитячих велосипедів більш зручним. Для гірських велосипедів треба використовувати ручки, виготовлені з м’яких і міцних матеріалів. Насадки повинні гасити вібрації, які виникають при пересуванні на нерівній дорозі. Для моделей велосипедів, що використовують у містах, треба купити гріпси виготовлені з шкіри або пропілену. Насадки повинні забезпечувати додатковий комфорт і покращувати керованість велосипеда.

Які бувають велосипедні гріпси?

Ручки для велосипеда підходять виключно для виробів з прямим кермом. Відповідно для шосейних велосипедів вони не використовуються. В професійних перегонах впроваджується особливий вид обмотки, яка суттєво відрізняється від накладок. Усі ручки на кермо класифікують за наступними критеріями:

  • Матеріал, що використали для їх виготовлення;
  • Зовнішньою фактурою;
  • Формою та розміром;
  • Жорсткістю.

Саме останній пункт є найбільш важливим, він більш за всі інші впливає на вибір накладок. Універсальним придбанням треба вважати ручки, виготовлені з матеріалу, що має середній рівень жорсткості. Він дозволяє позбутися відчуття дискомфорту та створити умови для подолання великої відстані. Руки в цей час не будуть натиратися, та відчувати будь-який інший дискомфорт. Жорсткі гріпси використовують разом з велосипедними рукавичками, тому що вони спроможні натерти руки під час тривалої поїздки.

Придбання велосипедних накладок на руль по кращим цінам в Україні

В інтернет-магазині cycles.com.ua в великій кількості представлена продукція провідних світових брендів. Увесь товар сертифікований, відповідає високим критеріям якості, надійності та довговічності використання. Професійні консультанти магазину можуть надати відповідну допомогу у виборі кращої продукції. Завжди краще купляти накладки на руль у надійного та перевіреного постачальника, де існує захист від підробок і діє гарантія від виробника. Також в інтернет-магазині представлені в достатній кількості різноманітні запчастини та аксесуари для велосипедів. Ціни приємно здивують потенційних покупців, дадуть змогу суттєво зекономити, не жертвуючи характеристиками якості. В компанії діє доставка в будь-яке місто України любим оператором пошти.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика