Складні велосипеди в Україні

Складні велосипеди – це окремий клас засобів для пересування, які відрізняють такі особливості як компактність, ергономічність і зручність у використанні. В таких моделях рама в буквальному сенсі складається навпіл, що дозволяє миттєво зменшити розмір велосипеда майже у два рази.

Каталог/Фільтр
Сортувати:

Чому люди прагнуть купити складний велосипед?

Конструкція вказаної моделі відрізняється особливою практичністю, працює це досить зручно – склав велосипед, поклав його на антресоль, балкон або в багажник авто. В підсумку залишається великий об’єм вільного простору в приміщені, таку конструкцію допускають до перевезення в міському транспорті. Також придбати складний велосипед для дорослих варто завдяки його розширеним функціональним можливостям і технічному потенціалу використання.

Покупка, яка принесе задоволення

Велосипед використовують переважно для поїздок на невеликі відстані. Ключовим фактором, завдяки чому купляють велосипед трансформер для дорослого чоловіка або жінки, буде саме функція складання. Він гарно підходить для використання людьми середнього та невисокого зросту. Крім зручності зберігання та транспортування, на велосипед можуть бути встановлені додаткові аксесуари, а саме фара для освітлення, задній ліхтар і динаміки. Такі велосипеди випускаються у великій різноманітності кольорового діапазону, що дозволить придбати найбільш креативну модель для її подальшого використання.

Складний велосипед для дітей і дорослих

Складна модель має безліч переваг, одна з яких є змогою користуватися транспортним засобом як дорослим, так і дітям. Завдяки зручній конструкції рами, велосипед гарно підходить для поїздок на незначні відстані, а також для користування неповнолітніми дітьми та літніми людьми. Складний ровер уступає звичайному велосипеду по більшості технічних параметрів, саме ходовим властивостям і можливостям здійснювати поїздки на великі відстані. Але функція складання рами повністю перекриває усі вказані недоліки. Велосипед краще експлуатувати на дорогах з твердим покриттям. Складний механізм досить надійний, рідко виходить зі строю. Навіть, якщо з велосипедом трапиться прикра неприємність, його завжди можна довести до дому в складеному стані на міському транспорті. Зберігати його легко та приємно, він не буде заважати та займати надто багато місця.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика