Продаж велодзвінків

У будь-якого велосипеда періодично виникає потреба в подачі іншим учасникам дорожнього руху звукового сигналу. Ним він сповіщає інших водіїв про свою присутність, прагне, щоб його побачили інші водії та пішоходи. Звуковий сигнал, поданий своєчасно, у більшості випадків допомагає уникнути транспортних подій, а саме потрапляння під машину чи наїзд на пішохода. Для того, щоб подати звуковий сигнал, на велосипед встановлюється спеціальний пристрій, для цього потрібно купити велосипедний дзвінок.

При виборі доцільно звернути увагу на гучність сигналу що подається, він повинен мати досить високий звук, щоб його було чути на велику відстань, навіть в салоні авто. Також для подавання звукового сигналу може використовуватися гудок на велосипед високої потужності. Такий пристрій здатен видавати звук, гучність якого досягає 120 дБ.

Каталог/Фільтр
Сортувати:

Які вело дзвінки мають великий попит?

Дзвінок має виключно практичне призначення, а саме подавання звукових сигналів, необхідних для уникнення неприємних ситуацій під час дорожнього руху. Встановлюють дзвінки на руль, кріплять його за допомогою універсального кріплення (хомут з болтом або гумова стяжка). Більшою популярністю сьогодні користуються дзвоники виконані у старовинному стилі, також є попит на гудок для велосипеда, його сигнал більш гучний та потужніший.

Де краще придбати дзвоник на велосипед?

Інтернет-магазин CYCLES пропонує своїм клієнтам широкий вибір гудків і дзвоників. Така покупка буде гарантувати потенційному клієнту наступні переваги:

  • Магазин спеціалізується на продажі велосипедів, аксесуарів та запчастин до них;
  • Великий асортимент дзвоників і гудків, завжди можливо легко підібрати відповідну модель;
  • Представлена продукція провідних світових брендів;
  • Найкраща ціна в Україні, кожен покупець має змогу придбати дзвоник на велосипед не дорого;
  • Можливість отримати професійну консультацію від провідного спеціаліста магазину;
  • На весь товар розповсюджується дія довготривалої гарантії від виробника;
  • Діє можливість повернення або обміну купленого товару згідно з чинним законодавством.

Не слід нехтувати покупкою дзвоника, якщо його через якусь причину немає на велосипеді, використання транспортного засобу буде відбуватися з порушенням правил дорожнього руху. Також важливо забезпечити особистий захист, уникнути багатьох неприємностей на дорогах можливо просто своєчасно попередивши інших учасників руху, звернувши на себе їх увагу.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика