Велобіги STRIDER

Велобіги STRIDER

    Велобіги Strider – це найкращий помічник у розвитку перших навичок керування транспортним засобом у дітей. Психічний і фізичний розвиток дитини проходить паралельно, тому малюку треба забезпечувати можливість активно пересуватися, одночасно з цим усвідомлювати як найкраще подолати перепону, керувати велосипедом, утримувати рівновагу. 


Сортувати:
Велобіг Strider Classic 12
Велобіг Strider Classic 12
3 190 грн.
Велобіг Strider Sport 12
Велобіг Strider Sport 12
3 890 грн.
Велобіг-велосипед Strider Sport 14x
Велобіг-велосипед Strider Sport 14x
7 790 грн.
Гріпси Strider Sport/Pro
Гріпси Strider Sport/Pro
360 грн.
Strider Rocking Base
Strider Rocking Base
2 790 грн.
Комплект коліс Strider Alloy Wheels
Комплект коліс Strider Alloy Wheels
2 490 грн.
Велобіг Strider Pro
Велобіг Strider Pro
6 190 грн.
Беговел Strider Sport 16
Беговел Strider Sport 16
6 500 грн.
Гальмо Strider
Гальмо Strider
500 грн.
Джерси Strider
Джерси Strider
590 грн.
Лижі для велобігу Strider Skii
Лижі для велобігу Strider Skii
1 500 грн.

    Велобіги Страйдер допоможуть в розвитку наступних якостей в дитини:

  • Рівновага – дитина навчиться підтримувати вертикальне положення тіла, що керує транспортним засобом;
  • Реакція – допоможе малюку вчасно реагувати на різні перепони, зупиняти та прискорювати поїздку на велосипеді;
  • Координація рухів – через те, що дана модель велосипеда не має педалей, дитині доведеться самостійно приводити її в рух, відштовхуючись ногами від землі;
  • Балансування – двоколісний транспортний засіб дитина легко утримує в рівновазі, це стало можливим завдяки тому, що ноги використовуються не тільки для переміщення, але і як додаткові точки опору, а суглоби в кінцівках грають роль природного амортизатора.

    Чому навчить дитину використання велобігу?

    Купити велобіг Strider буде актуально у випадку, коли батьки хочуть навчити свою дитину самостійності, підняти у неї впевненість у власних силах. Традиційні велосипеди з трьома колесами, або моделі обладнані додатковими маленькими колесами, не дають того ефекту, який варто очікувати від використання вело бігу. На звичайному велосипеді багато уваги приділяється саме оберту педалей, але при цьому дитина інстинктивно пробує відштовхуватися ногами. Також на вік 2-3 роки, а саме з нього треба починати використовувати вело біг, буде складно підібрати звичайний велосипед, а ще складніше навчити дитину крутити педалі зберігаючи рівновагу. Саме виникнення вело біга стало обґрунтованим бажанням батьків навчити свою малу дитину кататися на велосипеді, та зробити так, щоб вона при цьому не падала.

    Де краще купити велобіг Strider в Україні?

    Усі запропоновані моделі транспортних засобів для малечі відомої компанії мають певні відмінності в порівняні з продукцією інших світових брендів:

  • Застосовується особлива технологія виробництва та сучасне обладнання;
  • Кожен елемент конструкції має довершену структуру, велосипед забезпечує максимальний рівень комфорту та захисту для вашої дитини;
  • Помірно невелика вага, для досягнення цього показника використовують сучасні матеріали, надзвичайно легкі та екологічно безпечні;
  • Усі моделі відрізняються високими показниками міцності та надійності;
  • Існує можливість регулювання висоти керма та сидіння;
  • Багата гама кольорів, і яскравих візерунків, що прикрашають велосипеди.

    Компанія виробник приділяє велику увагу технічному оснащенню своїх велобігів. Використовують виключно якісні та довговічні матеріали, здатні забезпечити тривалий експлуатаційний період використання велосипеда.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика