Педалі для велосипеда

Педалі велосипедні постійно перебувають в контакті з велосипедистом під час їзди. Саме через них передається зусилля, яке допомагає крутити колеса. Також педалі використовуються у якості опори для ніг під час поїздок, стрибків і приземлень. Педалі на сучасних велосипедах слід розглядати як важливий елемент дизайну, вони існують різноманітних форм, моделей та систем. Тому вибір відповідної моделі повинен буди індивідуальним, а виробники встановлюють на велосипеди частіше самі прості педалі, надаючи можливість власнику транспортного засобу в майбутньому самостійно підібрати собі відповідні вироби.


Каталог/Фільтр
Сортувати:

Як правильно обрати педалі на велосипед?

Сучасний двоколісний транспорт виконує багато функцій, його призначенням є перевезення, прогулянки, спортивні змагання та розваги. Велосипеди використовуються як дітлахами, так і дорослими, любителями прогулянок на свіжому повітрі та професійними спортсменами. Педалі слід вважати важливим елементом будь-якого байка, за їх допомогою крутяться колеса, а від їх міцності залежить комфорт і безпека поїздок. Для виготовлення педалей застосовують різноманітні матеріали, які повинні мати відмінні властивості міцності та експлуатаційної надійності. Частіше використовують сталь і алюміній. Саме матеріал, який використовувався для виготовлення педалей, безпосередньо впливає на їх вартість.

Якими мають бути педалі до велосипеда?

Перед тим, як здійснити покупку, треба визначитися з дизайном виробу, функціональним характеристикам і типу велосипеда, на який вони будуть встановлюватися. Умовно педалі для велосипеда діляться на наступні види:

  • Конструкції, що забезпечують комфорт пересування;
  • Педалі з встановленими на них ребрами жорсткості;
  • Вироби що мають підсилену платформу;
  • Обладнані додатковими фіксаторами;
  • Для BMX велосипедів.

На підсилених конструкціях присутні шипи, які можуть змінюватися у випадку зносу. Більший комфорт пересування забезпечить широка платформа для ноги, що має накладку з гуми або пластику для уникнення ковзання взуття під час руху. Великий попит мають педалі обладнані додатковим фіксатором ступні, такі моделі використовуються для велосипедів, що здійснюють тривали подорожі, та мають стійко переносити будь-яке навантаження на свою структуру. Кріплення встановлюють на педалі шосейних велосипедів, та моделей, що використовуються для екстремальних видів спорту.

Які переваги мають різні педалі?

Потенційний клієнт може купити вело педалі з алюмінію чи сталі, які встановить на будь-яку конструкцію велосипеда. Усі педалі, що пропонуються в інтернет-магазині cycles.com.ua відповідають високим показникам якості та експлуатаційної надійності. Також педалі до велосипедів мають досить привабливий дизайн, просто встановлюються. Для виготовлення педалей застосовуються легкі та безпечні для людського здоров’я матеріали, завдяки цьому вони будуть мати довгий термін використання, подарують велосипедисту комфорт і зручність.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика