Продаж велосипедів в Україні

Ми не порадимо вам придбати велосипед, який не купили б ми самі. Велосипеди – це не просто хоббі, володіння двоколісним транспортним засобом треба розцінювати як особистий погляд на життя. Спеціалісти, які працюють в інтернет-магазині, прекрасно розуміються на технічних засобах, що продають. Детально вивчені усі особистості кожної моделі, завдяки чому, потенційний клієнт може розраховувати на отримання професійної консультації, та допомоги у виборі велосипеда.

Маєте бажання купити велосипед – з чого треба починати?

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Strider-Classic
Велобіг Strider Classic 12
3 190 грн.
Bergamont-Revox 24 Boy
Підлітковий велосипед Bergamont Revox 24 Boy 2022
15 107 грн. 20 142 грн.
Puky-LR LIGHT
Велобіг Puky LR LIGHT
8 530 грн.
Puky-LR M
Велобіг Puky LR M
4 690 грн.
Puky-LR M Classic
Велобіг Puky LR M Classic
6 350 грн.
Puky-LR Ride Splash
Велобіг Puky LR Ride Splash
7 590 грн.
Puky-LR XL Br Classic
Велобіг Puky LR XL Br Classic
9 590 грн.
Puky-Pukylino
Велобіг Puky Pukylino
2 649 грн. 2 950 грн.
Strider-Sport
Велобіг Strider Sport 12
3 890 грн.
Strider-Sport 14x
Велобіг-велосипед Strider Sport 14x
7 790 грн.
Polygon-Heist X7
Велосипед 28'' Polygon Heist X7 2024
38 020 грн.
Apollo-Neo 16 girls
Велосипед Apollo Neo 16 girls 2022
8 487 грн. 9 430 грн.
Apollo-Neo 20" Disc+ 6s boys
Велосипед Apollo Neo 20" Disc+ 6s boys
13 120 грн.
Bergamont-Revox 2
Велосипед Bergamont Revox 2 2022
19 617 грн. 30 180 грн.

Спершу треба визначитися, для яких цілей буде використовуватися транспортний засіб:

  • Можливість вільно пересуватися по місту (особливо актуально для мешканців великих міст країни);
  • Бажання підтримувати гарну фізичну форму (доведений позитивний вплив на організм постійного використання велосипеду);
  • Бажання збільшити термін власного життя (європейські вчені в галузі медицини стверджують, що постійна їзда на велосипеді збільшує життя мінімум на 5 років);
  • Можливість щоденно отримувати нові позитивні емоції, заряджатися життєвою енергією (їзда на велосипеді стимулює вироблення гормону щастя в організмі).

Майбутній власник має розуміти, для яких цілей він буде використовувати велосипед. Моделі для їзди по вулицях міст будуть кардинально відрізнятися від тих, що використовують у походах і в покоренні гірських вершин (катання в екстремальних умовах). В інтернет-магазині CYCLES реалізують дитячі, підліткові, міські та гірські моделі велосипедів. Також можливо придбати спортивні велосипеди, гібридні, електричні, та багато інших моделей. Купити ровер можна за доступною ціною, а майбутнє використання дозволить суттєво економити на щоденних поїздках на міському транспорті, віддавши перевагу двоколісному «другу». Вивчивши каталог велосипедів, можна легко знайти найбільш привабливу модель, яка ідеально підходить людині по своїм технічним параметрам і зовнішньому виду.

Що потрібно придбати для безпечного використання велосипеда?

Крім самого транспортного засобу, спеціалісти радять придбати необхідні захисні аксесуари та одяг. Ціна велосипеда залежить від вибраного модельного ряду, специфіки роботи транспорту та його характеристик. Також важливо пам’ятати, що ціна ремонту може скласти відповідну кількість суми коштів, витрачених на безпосереднє придбання велосипеда. Тому спеціалісти радять купляти та використовувати захисні прилади та аксесуари, що збережуть транспорт від пошкодження в екстремальних випадках. Розглядаючи види велосипедів, доцільно звернути увагу на їх технічне оснащення, а саме освітлення, гальмівну систему, складну конструкцію рами, регулювання руля та сидіння по висоті. Пам’ятайте, велосипед має доставляти своєму власнику справжнє задоволення, його використання повинно нести в собі радість і позитивні емоції. Невчасне ламання може зіпсувати настрій власника велосипеда, тому при виборі, треба віддавати перевагу відомим і перевіреним брендам, які несуть гарантійну відповідальність за продукцію, яку випускають.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика