Гальмівні системи

При використанні велосипеда, його власник має бути впевненим, що кожна деталь працює справно. Але під час руху особливо важливим чинником є гальма, саме від них залежить безпека поїздки, тому їх постійно потрібно підтримувати у справному стані.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Strider-Brake
Гальмо Strider
500 грн.

Які гальма встановлюють на двоколісний транспорт?

Гальма на велосипед – це спеціальний пристрій, який дозволяє при необхідності уповільнювати швидкість пересування, а також зупиняти транспортний засіб в скорочений час. На сучасні велосипеди встановлюють два типу гальм: дискові та ободні. Також на дорогих моделях велосипедів можуть застосовуватися гідравлічні та механічні гальма. Суттєвою перевагою дискової гальмівної системи є центральне розташування ротора безпосередньо в колесі, куди не потрапляє бруд, вода та пісок під час поїздок. На цей тип гальм не впливає поява «вісімок» на колесі, на відміну від принципу гальмування ободом. Але є в дискових гальмах і суттєвий недолік – це їхня вага, в тім переваги, що існують значно перебільшують цей мінус. Гальма встановлені на ободі колеса мають значно меншу вагу, це звісно слід віднести до їх переваг. Принцип дії таких гальм полягає в затиску колісного обода гальмівними колодками. Такий принцип гальмування теж розділюється на ряд видів:

  • Механічні гальма для велосипеда притискають колодки до обода через трос, який виведений на кермо;
  • В гідравлічній системі застосовується гальмівна рідина (мінеральна олива).

Купляючи гальмівну систему на свій велосипед, треба враховувати той факт, які саме гальма були встановлені на транспортний засіб виробником. Буде недоцільно змінювати систему гальмування.

Де краще придбати гальма на велосипед?

Купити вело гальма краще в спеціалізованих місцях продажу запчастин до велосипедів. Частіше вирішальним чинником вибору є вартість запчастин, тому потенційному клієнту слід звернути увагу на товари, які пропонує інтернет-магазин cycles.com.ua, тут є багато цікавих пропозицій. В наявності завжди якісні товари відомих світових виробників. На сьогодні в країні існує обмежена кількість продавців, які спеціалізуються виключно на велосипедних запчастинах і аксесуарах для двоколісного транспорту. Придбати потрібні запчастини доступно в любий зручний спосіб, для цього потрібно лише оформити замовлення.

Доставка гальмівних систем виконується в будь-яке місто України, при цьому клієнт має можливість у встановлений законом термін повернути чи обміняти покупку. На весь товар поширюється дія гарантійних зобов’язань від виробників гальмівних систем. Клієнт має змогу придбати цільну систему гальм, чи замінити лише її окрему частину. Компанія продавець співпрацює з відомими виробниками запчастин до велосипедів, пропонуючи своїм клієнтам лише якісні оригінальні деталі, що гарантує тривалий термін їх використання та мінімізує ризик поламання гальм під час руху. Пам’ятайте, в окремих випадках справні гальма можуть врятувати ваше життя, тому не нехтуйте їх своєчасною заміною!


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика