Трансмісія

Передача зусиль від ніг рейдера до колеса велосипеда виконується завдяки наявності такого блока як велосипедна трансмісія. Цей елемент є своєрідною коробкою передач у двоколісному транспорті. В конструкції більшості велосипедів присутня ланцюгова передача, яка працює у зв’язку з перемикачем швидкостей. Система забезпечує нормальне управління велосипедом, але потребує постійного стеження за своїм станом, а саме періодичної заміни зношених частин.


Каталог/Фільтр
Сортувати:

З яких компонентів складається перемикання передач на велосипеді?

Досить складна система складається з багатьох окремих частин, а в робочому стані її треба розглядати як велосипедну трансмісію. В залежності від конфігурації байка, окремі елементи можуть бути відсутніми. Наприклад, одно швидкісні моделі для пересування містом не облаштовують перемикачем швидкостей. Серед інших запчастин для трансмісії, які пропонуються в інтернет-магазині cycles.com.ua, замовник має можливість придбати наступні компоненти:

  1. Касети – сучасний варіант тріскачок;
  2. Ланцюг велосипедний різноманітної довжини, ширини та матеріалу, який безпосередньо впливає на надійність і тривалість використання виробу;
  3. Ручки для перемикання швидкостей різноманітної конструкції;
  4. Каретки, шатуни, зірки, педалі та багато інших запчастин.

Чому треба вчасно обслуговувати велосипедну трансмісію?

При купівлі нового байка, на нього вже встановлена трансмісія, дозволяючи вільно пересуватися, застосовуючи для цього мінімум зусиль. Якщо велосипед використовують досить часто, зубці на зірках поступово зношуються, а ланцюг має властивість розтягуватися. Щоб відкласти термін заміни, необхідно своєчасно змазувати ланцюг мастильним матеріалом, а також підтримувати у відповідному чистому стані усі рухомі елементи конструкції. Замінювати трансмісію можливо частково або повністю, в залежності від задач, які ставить перед собою власник велосипеда. Ланцюг на велосипед поступово розтягується, перевірити його якість можна кількома методами. Так окремі ланки ланцюга повинні щільно прилягати до зірки, якщо цього не відбувається, є привід провести заміну запчастини.

Як правильно обрати вело ланцюг?

Новий ланцюг повинен повністю відповідати виробу, встановленому заводом виробником, тобто мати однакову з ним ширину та довжину. Також слід звернути увагу на якість ланцюга, віддаючи перевагу відомим і перевіреним часом виробникам. Не варто встановлювати на свій велосипед дешеві аналоги ланцюгів, термін їх використання буде значно меншим, і через деякий час виникне потреба знову проводити відповідний ремонт. Зазвичай деталі трансмісії виготовляють з якісних і довговічних матеріалів, а саме використовують сталеву конструкцію з особливим гартом. Усі металеві запчастини покривають спеціальною речовиною, що захищає їх від появи іржі та передчасного псування. Якщо виникають складності з вибором, потенційний клієнт завжди може звернуться за професійною консультацією до співробітника магазину.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика