Каталог велосипедних сидінь

Сидіння для велосипеда вражає різноманітністю форм і кольорів. Потенційний клієнт має змогу придбати дійсно якісні моделі, які умовно поділяються на чоловічі та жіночі, туристичні та спортивні, пристосовані для їзди в гірській місцевості та екстремальних умовах. Для виготовлення сидіння використовують різні матеріали, серед яких шкіра та пластик, силікон і нейлон. Для прихильників тривалих поїздок, доцільно обирати жорстку конструкцію сидіння з подовженою площадкою. Для поїздок містом краще підійде м’яке сидіння з поролоновою вставкою.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Fabric-Cell Radius Elite
Велосідло Fabric Cell Radius Elite
1 924 грн. 2 960 грн.
Fabric-TRI Flat Elite
Велосідло Fabric TRI Flat Elite
1 716 грн. 2 640 грн.
Green cycle-Active 145
Велосідло Green Cycle Active 145
716 грн.
Green cycle-Active 150
Велосідло Green Cycle Active 150
728 грн.
Green cycle-Active Air 150
Велосідло Green Cycle Active Air 150
756 грн.
Green cycle-Active Air 160
Велосідло Green Cycle Active Air 160
756 грн.
Green cycle-Active Air 177
Велосідло Green Cycle Active Air 177
860 грн.
Green cycle-Active Air 199
Велосідло Green Cycle Active Air 199
860 грн.
Green cycle-Comfort 179
Велосідло Green Cycle Comfort 179
840 грн.
Green cycle-Comfort 198
Велосідло Green Cycle Comfort 198
872 грн.
Green cycle-Comfort 227
Велосідло Green Cycle Comfort 227
1 080 грн.
Green cycle-Comfort Foam 162
Велосідло Green Cycle Comfort Foam 162
912 грн.
Green cycle-Comfort Foam 190
Велосідло Green Cycle Comfort Foam 190
960 грн.

В яких випадках варто купити вело сідло?

Сьогодні в Україні велосипед використовують майже в усіх містах і селах, це дуже зручний, комфортний та економічний вид транспорту, що допомагає долати великі відстані. Однак інтенсивне використання транспортного засобу створює умови до пошкодження та природного зносу. Це своєю чергою потребує робити своєчасну заміну частин та аксесуарів. Саме сидіння для велосипеда підлягає найбільшому зносу, тому періодично (в залежності від того як експлуатується велосипед) його треба замінювати. Особливо ця потреба актуальна для власників, які постійно експлуатують велосипед, включно в особистих і комерційних цілях (доставка). Також замінити сідло буде варто у випадку його незручності чи пошкодження під час використання.

Як правильно обрати модель вело сидіння?

Спочатку власнику велосипеда треба визначитися, в яких умовах він буде використовувати свій транспорт, також знати модель засобу для пересування, на основі цього підбирати відповідну модель сидіння:

  • Тимчасові прогулянки на велосипеді – краще за все підійде м’яке та широке сидіння, що має здібність зменшувати негативний вплив подолання нерівностей на дорогах;
  • Заняття спортом – кращим вибором будуть вузькі моделі сидінь зі шкіряною прокладкою;
  • Поїздки на місце роботи або навчання – м’які та невеликі моделі, не здатні натирати внутрішню поверхню стегна.
Наступним параметром вибору сидіння, повинен стати матеріал, з якого його виготовили. Розглянемо найбільш популярні види матеріалів, які використовують для виготовлення велосипедних сидінь:
  • Екологічна шкіра – бюджетна модель, яка є аналогом натуральної шкіри, не буде мати тривалого терміну експлуатації, а також не володіє спроможністю швидко відводити зайву вологу;
  • Натуральна шкіра – такі моделі відповідають анатомічним формам людини, коштують дорожче та потребують особливого нагляду;
  • Пластик – сидіння з цього матеріалу більш підходять для використання на спортивних моделях велосипедів. Пластик використовується як основа, після цього сидіння покривають поролоновим прошарком. В таких моделях зазвичай присутня функція регулювання сидіння велосипеда, тобто встановлення його в найбільш зручному становищі.

Потенційний покупець має змогу вибрати найкраще сидіння, яке буде в повному обсязі відповідати його потребам. Велосипедне сидіння частіше розглядають як розхідний матеріал, але вибору приділяють особливу увагу, бо саме ця частина велосипеда найбільше відповідає за комфорт і зручність пересування.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика