There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Велосипедні сидіння - велосідла на будь-який смак.

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Каталог велосипедних сидінь

Сидіння для велосипеда вражає різноманітністю форм і кольорів. Потенційний клієнт має змогу придбати дійсно якісні моделі, які умовно поділяються на чоловічі та жіночі, туристичні та спортивні, пристосовані для їзди в гірській місцевості та екстремальних умовах. Для виготовлення сидіння використовують різні матеріали, серед яких шкіра та пластик, силікон і нейлон. Для прихильників тривалих поїздок, доцільно обирати жорстку конструкцію сидіння з подовженою площадкою. Для поїздок містом краще підійде м’яке сидіння з поролоновою вставкою.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Fabric-Cell Radius Elite
Велосідло Fabric Cell Radius Elite
2 304 грн. 2 880 грн.
Fabric-TRI Flat Elite
Велосідло Fabric TRI Flat Elite
2 244 грн. 2 640 грн.
Fabric-LINE Elite Shallow
Велосідло Fabric LINE Elite Shallow
1 390 грн. 1 885 грн.
Fabric-Line Sport Shallow
Велосідло Fabric Line Sport Shallow
2 080 грн.
Fabric-SCOOP Elite Flat
Велосідло Fabric SCOOP Elite Flat
1 904 грн. 2 240 грн.
Fabric-SCOOP Elite Radius
Велосідло Fabric SCOOP Elite Radius
1 596 грн. 1 624 грн.
Fabric-SCOOP Elite Shallow
Велосідло Fabric SCOOP Elite Shallow
1 904 грн. 2 240 грн.
Fabric-SCOOP Gel Radius
Велосідло Fabric SCOOP Gel Radius
1 972 грн. 2 320 грн.
Fabric-SCOOP Race Flat
Велосідло Fabric SCOOP Race Flat
1 995 грн. 2 030 грн.
Fabric-SCOOP Race Radius
Велосідло Fabric SCOOP Race Radius
1 995 грн. 2 030 грн.
Fabric-SCOOP Sport Flat
Велосідло Fabric SCOOP Sport Flat
1 480 грн.
Fabric-SCOOP Sport Radius
Велосідло Fabric SCOOP Sport Radius
1 055 грн. 1 073 грн.
Fabric-SCOOP SPORT SHALLOW
Велосідло Fabric SCOOP SPORT SHALLOW
1 517 грн.
Green cycle-GC-42
Велосідло Green Cycle GC-42
626 грн. 1 062 грн.
Green cycle-GC-52
Велосідло Green Cycle GC-52
484 грн.
Green cycle-GC-56
Велосідло Green Cycle GC-56
452 грн. 766 грн.

В яких випадках варто купити вело сідло?

Сьогодні в Україні велосипед використовують майже в усіх містах і селах, це дуже зручний, комфортний та економічний вид транспорту, що допомагає долати великі відстані. Однак інтенсивне використання транспортного засобу створює умови до пошкодження та природного зносу. Це своєю чергою потребує робити своєчасну заміну частин та аксесуарів. Саме сидіння для велосипеда підлягає найбільшому зносу, тому періодично (в залежності від того як експлуатується велосипед) його треба замінювати. Особливо ця потреба актуальна для власників, які постійно експлуатують велосипед, включно в особистих і комерційних цілях (доставка). Також замінити сідло буде варто у випадку його незручності чи пошкодження під час використання.

Як правильно обрати модель вело сидіння?

Спочатку власнику велосипеда треба визначитися, в яких умовах він буде використовувати свій транспорт, також знати модель засобу для пересування, на основі цього підбирати відповідну модель сидіння:

  • Тимчасові прогулянки на велосипеді – краще за все підійде м’яке та широке сидіння, що має здібність зменшувати негативний вплив подолання нерівностей на дорогах;
  • Заняття спортом – кращим вибором будуть вузькі моделі сидінь зі шкіряною прокладкою;
  • Поїздки на місце роботи або навчання – м’які та невеликі моделі, не здатні натирати внутрішню поверхню стегна.
Наступним параметром вибору сидіння, повинен стати матеріал, з якого його виготовили. Розглянемо найбільш популярні види матеріалів, які використовують для виготовлення велосипедних сидінь:
  • Екологічна шкіра – бюджетна модель, яка є аналогом натуральної шкіри, не буде мати тривалого терміну експлуатації, а також не володіє спроможністю швидко відводити зайву вологу;
  • Натуральна шкіра – такі моделі відповідають анатомічним формам людини, коштують дорожче та потребують особливого нагляду;
  • Пластик – сидіння з цього матеріалу більш підходять для використання на спортивних моделях велосипедів. Пластик використовується як основа, після цього сидіння покривають поролоновим прошарком. В таких моделях зазвичай присутня функція регулювання сидіння велосипеда, тобто встановлення його в найбільш зручному становищі.

Потенційний покупець має змогу вибрати найкраще сидіння, яке буде в повному обсязі відповідати його потребам. Велосипедне сидіння частіше розглядають як розхідний матеріал, але вибору приділяють особливу увагу, бо саме ця частина велосипеда найбільше відповідає за комфорт і зручність пересування.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика