Продаж авто кріплень для велосипеда

Прогулянки на велосипедах для багатьох людей стали невід’ємною частиною життя. Люди виїжджають на природу за великі міста, де досхочу катаються на велосипедах. Однак дістатися необхідного місця на велосипеді буде досить проблематично, краще у таких випадках залучити автомобіль, який може легко перевезти людей і велосипеди. Але для виконання такого завдання знадобиться одна річ, а саме кріплення для велосипедів. Такі тримачі підбираються в залежності від конструкції авто та типу самого велосипеда.

Каталог/Фільтр
Сортувати:

Кріплення для велосипедів на авто на даху

Найбільш розповсюдженим місцем розташування кріплення для велосипедів, є дах автомобіля. Такий спосіб кріплення підходить лише у випадках, коли на даху авто вже є система для перевезення вантажу, тобто рейлінги або багажник. Недоліком такого типа кріплення буде додатковий спротив повітряних мас, і у деяких випадках неможливість проїхати під естакадами. Процес кріплення велосипеда на авто займає мінімум часу, не потребує особливих зусиль, може бути виконаний однією людиною. Для встановлення велосипеда на дах авто, кріплення підбирається з урахуванням особливостей конкретної моделі. Тому при виборі відповідної моделі треба знати який велосипед буде перевозитись, і на якому саме транспорті. Розташований на даху двоколісний засіб пересування кріпиться за корпус, колесо, або разом за раму та вісь. Таке велокріплення на авто буде мати наступні переваги:

  • Розміри товару не великі, що дає змогу встановити крім велосипеда ще кофр;
  • Такий авто багажник для велосипеда не буде заважати огляду, та дозволить вільно користуватися багажним простором (підіймати ляду);
  • Не буде заважати при паркуванні авто;
  • Має доступну ціну.

Вело багажник на фаркоп

Наявність на автомобілі фар копа, дозволяє встановлювати та закріпляти на ньому велосипеди. Виробники пропонують навісне приладдя, яке допоможе надійно зафіксувати велосипед. Таке авто кріплення для велосипеда буде надійним і безпечним, за його допомогою можливо одночасно перевозити від одного до чотирьох виробів. В таких спосіб дуже зручно перевозити велосипеди, єдиним недоліком буде обмежений доступ в багажний відсік. Багажник, що розташовується на фаркопі має форму платформи, на яку встановлюють велосипеди. Цей вид багажника має свої переваги:

  • Нема потреби високо підіймати ровер;
  • Встановлення та закріплення велосипеда може виконати одна людина;
  • Дає змогу перевезти моделі гірських велосипедів з великою вагою;
  • Показники аеродинаміки не порушуються під час руху.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика