Колісні частини

Колеса велосипеда – це одна з найважливіших частин конструкції байка. Саме їм доводиться витримувати значне навантаження, яке складається з ваги велосипедиста, та в повному обсязі відповідає за комфорт і якість під час поїздок. Конструкція велосипедного колеса досить проста, вона складається з таких елементів:

  • Обід – виконує функцію каркасу колеса;
  • Шпиці та ніпелі – скріпляють колесо в єдину конструкцію;
  • Втулки – допомагають з’єднати колесо з трансмісією;
  • Покришки та камери – створюють умови для комфортного пересування по будь-якому ґрунту, створюють додаткову амортизацію.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
Schwalbe-40/62x559
Велокамера 26" (40/62x559) Schwalbe AV13 40мм WP AGV
194 грн. 242 грн.
Schwalbe-40/62x559
Велокамера 26" (40/62x559) Schwalbe SV13 40мм WP
192 грн. 240 грн.

Як правильно вибрати та купити велосипедні колеса?

Встановлення на велосипед великих коліс створює передумови для набирання швидкості, здолання будь-яких перепон і підтримки рівноваги під час їзди. А ось колеса невеликого розміру, здатні надавати велосипеду таких властивостей як маневровість, краща керованість та компактність розміру. Тому купляючи комплект коліс на велосипед, необхідно враховувати індивідуальні параметри, стиль водіння та місця використання двоколісного транспортного засобу. Розмір коліс визначається в дюймах, дуже рідко в міліметрах. На цей час виробники пропонують придбати колеса діаметром від 20 до 29 дюймів (дорослі моделі велосипедів). Менші розміри встановлюються на невеликі складні моделі, які призначені для пересування містом і виконання екстремальних дисциплін. На велосипеди, що використовуються на шосе, встановлюють колеса більшого розміру, як правило, це 26-29 дюймів.

Покришки та інші колісні частини

Покришка для колеса може суттєво відрізнятися за малюнком її протектора, призначенням, розміром і вартістю. Для того, щоб не помилитися з розміром покришки, треба знати всього два числа, якими позначається продукція. Перша цифра вказує на ширину шини, а друга відповідно позначає діаметр покришки. Протектор підбирається відповідно до умов, при яких буде використовуватися велосипед. Так для асфальтного покриття більш підійдуть моделі з невеликим протектором, малої ширини. А ось широкі покришки, що мають агресивний протектор, краще застосовувати для пересування по бездоріжжю, гірській місцевості, лісу. Ціна велоколеса залежить від типу покришки, що буде вибрана. Камера на колесо повинна відповідати розміру покришки, та підходити по типу кріплення ніпеля.

Чому треба купляти саме в нас?

В інтернет-магазині cycles.com.ua є можливість придбати колеса на будь-який смак і розмір. Потенційному клієнту гарантується відмінна якість усієї запропонованої продукції, швидка доставка в будь-яке місто України. Всю необхідну інформацію, стосовно вибору та придбання коліс, можна отримати у спеціалістів консультантів магазину, що допоможуть потенційному клієнту зробити дійсно правильний вибір. Також у магазині продається велика кількість інших запчастин і аксесуарів для велосипеда, що роблять їзду більш зручною та приємною.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика