Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Велосипеди Cannondale

Велосипеди Cannondale

    Велосипеди Cannondale завжди будуть бажаним придбанням для чоловіків, жінок і дітей в усіх країнах світу. Продукція компанії привертає увагу як початківців, так і справжніх професіоналів прихильників велосипедного спорту. Купити велосипед Cannondaile спроможний кожен охочий, адже коштує транспортний засіб відносно недорого. Якщо ви мрієте про якісний і надійний велосипед, слід обрати саме продукт торгової марки Конандейл, який відмінно зарекомендував себе на вітчизняному та іноземному ринку двоколісного транспорту.


Сортувати:

    Чому треба обрати саме велосипеди Канондейл?

    Не кожна компанія, що спеціалізується на виробництві велосипедів може запропонувати своїм клієнтам такий широкий вибір дійсно якісних та витривалих технічних засобів. Компанія почала свою діяльність з виробництва причепів для байків, але згодом перетворилась на справжнього лідера, що постачає якісні та доступні моделі велосипедів. Велику увагу виробники приділяють виготовленню рами, для якої використовують якісні та легкі матеріали, переважно алюмінієвий сплав підвищеної міцності. Велосипеди Cannondale Topstone виступають у якості спонсорів багатьох спортивних змагань, що привертає до них додаткову увагу. Завдяки підтримці компанії, багато спортсменів зуміли завоювати чимало чемпіонських трофеїв.

    Унікальна технологія виробництва

    Бажання негайно придбати собі велосипед вказаного бренда виникає саме після вивчення технологій, які використовують спеціалісти інженери компанії. Кількість отриманих нагород на багатьох міжнародних конкурсах дійсно вражає. При виробництві велосипедів Канондейл активно використовують наступні технології:

  • Встановлюють на велосипед облегшені алюмінієві та карбонові рами;
  • Міцна амортизаційна вилка Lefty гарантує м’яке проходження будь-яких перепон;
  • Для виготовлення алюмінієвих рам застосовується технологія CAAD;
  • Компанія першою в світі запровадила та встановила на велосипед порожні шатуни.

    Асортимент який вражає

    Сьогодні ціна на велосипед Канондейл в повній мірі відповідає якості транспортного засобу та його функціональним можливостям. Завдяки широкому вибору модельного ряду, можливо придбати велосипед для будь-яких потреб. Компанія спеціалізується на виробництві п’яти різних категорій велосипедів, серед яких потенційний клієнт завжди зможе придбати модель що йому сподобається:

  • Шосейні велосипеди Cannondale використовуються прихильниками їзди на великій швидкості;
  • Гірські моделі велосипедів – це ідеальний вибір для застосування в умовах пересічної місцевості;
  • Міські велосипеди підійдуть для тих, кому треба здійснювати поїздки в межах населених пунктів;
  • Жіночі велосипеди Канондейл мають особливу конструкцію рами, що дозволяє легко сідати на транспортний засіб і вставати з нього;
  • Яскраві моделі для малюків представлені компанією в широкому асортименті, завжди можна обрати велосипед який підійде для дівчинки або для хлопчика.