Круізери Electra

Круізери Electra

    Далеко не всі бренди виробляючи велосипеди мають широку спеціалізацію. Так, наприклад велосипеди Electra призначені для використання в межах міст. З першого дня свого існування, американська компанія зосередила свої зусилля на виробництві велосипедів певного типу. Уся продукція мала свої, тільки для неї властиві ознаки, що проявлялось в дизайні, комфортабельності та зручності двоколісного транспорту.


Сортувати:

    Як з’явилися велосипеди Електра?

    Компанія була заснована в Каліфорнії у 1993 році. На той час велосипедний ринок був переповнений спортивними моделями, а між їх виробниками точилася жорстка конкуренція. Звісно було знайдене просте та раціональне рішення, а саме зайняти вільну нішу зручних і комфортних велосипедів для пересування містом. Через кілька років компанія стала справжнім лідером в даному сегменті, та утримує цю позицію до теперішнього часу. Всі існуючі в 90-х роках моделі велосипедів, призначених для поїздок по вулицях міст, були морально застарілими. Тому потенційний клієнт з радістю купляв велосипеди Електра, віддавав перевагу зручним і сучасним моделям, для виробництва яких використовувалися сучасні технології та висококласне обладнання. Схожа ситуація в індустрії спостерігається до теперішнього часу, компанія суттєво випереджає усіх найближчих конкурентів, тому купити велосипед Electra престижно як і два десятиліття потому.

    Що з себе представляє сучасний міський велосипед?

    Американська компанія запровадила технологію Flat Foot, яка забезпечувала правильну посадку велосипедиста. Ретельно розрахована геометрія рами, забезпечувала правильну посадку велосипедиста під час поїздки. Рівна спина та зігнутий колінний суглоб під правильним фізіологічним кутом, мінімізував навантаження під час використання велосипеда, в результаті чого, його власник не втомлювався. За таким принципом були розроблені всі популярні версії велосипедів:

  • Міській. Мінімалістичний варіант, який ідеально підходив для катання по асфальту;
  • Круізери. Велосипеди преміального класу з підвищеним рівнем комфорту.

    Окремої поваги заслуговує зовнішній вигляд велосипеда. Дизайнери компанії ретельно підбирали фарбу для покрашення рами, ободів і інших елементів конструкції. В дизайнерських рішеннях можна розгледіти обрис класичних моделей 50-х років минулого століття.

    Де краще придбати велики Електра в Україні?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує потенційним клієнтам можливість купити якісні та недорогі моделі велосипедів відомого американського бренду. На всі моделі, що продаються, діють гарантійні обов’язки від компанії виробника. Досвідчені фахівці магазину нададуть професійну консультацію клієнту, дадуть відповіді на любі питання, допоможуть визначитися з вибором. Магазин пропонує безкоштовне відправлення купленого товару отримувачу у будь-яке місто України.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика