Пляшки та тримачі для фляг

Фляга для велосипеда – це зовсім простий і зрозумілий кожному велосипедисту аксесуар, який використовується як посудина для перевезення та зберігання води та інших рідин. Під час тривалих поїздок, особливо в літній період року, велосипедист відчуває спрагу, що спровоковано фізичним навантаженням, збільшеним потовиділенням і високою температурою навколишнього середовища. Виготовляючи сучасні велосипедні фляги, виробники використовують різноманітні матеріали. Найбільш розповсюдженою є пластикова фляга, корисний об’єм якої складає 0,5 або 0,75 літра. Фляги більшого об’єму сьогодні майже не використовують, через те, що вони частіше випадають із кріплення завдяки великій масі.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Abus-Abus
Велофляга Abus
130 грн.
Cannondale-BLOCK GRIPPER
Велофляга Cannondale BLOCK GRIPPER
369 грн.
Cannondale-BLOCK GRIPPER
Велофляга Cannondale BLOCK GRIPPER
410 грн.
Cannondale-LOGO GRIPPER
Велофляга Cannondale LOGO GRIPPER
369 грн.
Cannondale-LOGO GRIPPER
Велофляга Cannondale LOGO GRIPPER
410 грн.
Cannondale-Stacked
Велофляга Cannondale Stacked
451 грн.
Green cycle-GBT-512M
Велофляга Green Cycle GBT-512M
164 грн.
PRIDE-Ride High
Велофляга Pridebikes Ride High Black
164 грн.
Sidi-Light
Велофляга Sidi Light
198 грн.
SKS-Deer's head
Велофляга SKS Deer's head
228 грн.
SKS-Germany Logo
Велофляга SKS Germany Logo
228 грн.
SKS-Mountain
Велофляга SKS Mountain
272 грн.
SKS-Road
Велофляга SKS Road
272 грн.
SKS-Team Germany
Велофляга SKS Team Germany
228 грн.
XLC-WB-K10
Велофляга XLC WB-K10
177 грн. 295 грн.

Які ще існують фляги на велосипед?

Також поваги заслуговують фляги зроблені з алюмінію. Цей матеріал не має у своєму складі шкідливих і токсичних речовин, здатних нашкодити здоров’ю людини. Алюміній має функцію термосу, тому тривалий час зберігає необхідну прохолоду або тепло напоїв. Під час велосипедної поїздки, фляги з фарбованого алюмінію можуть буди пошкоджені, тому в їх тримач доцільно вставляти спеціальні гумові вставки. Ціна велофляги у більшості випадків залежить від матеріалу, який був застосований для її виготовлення.

Які функції виконує бутилка для води на велосипед?

Основним призначенням питної рідини під час велосипедної поїздки буде:

  • Подолання спраги;
  • Охолодження тіла та голови, як дієвий захід від теплового удару;
  • Допомога в ремонті, іноді за допомогою води можливо зробить деякі маніпуляції для усунення несправностей.

Флягу також слід розглядати як мініатюрний термос, здатний зберігати необхідну температуру впродовж досить тривалого часу. Використовують цю функцію при їзді на великі відстані, коли існує потреба підтримати організм, що насичує його необхідними поживними речовинами. Придбати флягу завжди доступно в інтернет-магазині CYCLES, тут завжди в наявності великий асортимент пляшок для води та інших корисних для велосипедиста аксесуарів. Більшість фляг має стандартний об’єм, тому добре підходять для кріплення, встановленого на велосипедну раму.

Фляги максимально зручні в застосуванні, їх можливо використовувати не роблячи зупинку велосипеда. Експлуатувати продукцію можна на протязі досить тривалого періоду часу, завдяки відмінній якості продукції що продається.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика