Винос керма

Винос керма велосипеда – це окрема запчастина, яка з’єднує саме кермо с вертикально розташованим кермовим штирем. Також серед власників велосипедів зустрічається таке поняття як кермовий кронштейн, що означає одну й ту саму річ. Деталь відноситься до категорії важливих елементів велосипеда, на якому не варто економити.


Каталог/Фільтр
Сортувати:
PRIDE-AS-DC1
Вынос PRIDE AS-DC1
373 грн.

Як розмір (довжина) виносу впливає на показник керованості велосипеда?

Винос вело руля є одним із головних показників в геометрії велосипеда. Цей показник безпосередньо впливає на розташування та посадку велосипедиста, а також рівень керованості самого байка. Вимірюють винос від центру кермової колонки до місця кріплення керма. Довгий винос робить посадку велосипедиста більш горизонтальною, тобто йому потрібно нахилятися, щоб впертися в руль. Така конструкція буде зручною під час тривалих поїздок, але буде навпаки заважати при повільному пересуванні по місту. Винос вело керма також впливає на наступні властивості байка:

  • Короткий винос покращить такий показник як маневровість велосипеда, завдяки тому, що кермо буде розташовано ближче до тіла;
  • Для заняття BMX частіше застосовують короткі виноси збільшеної товщини;
  • Довший винос робить поворот керма важчим, завдяки чому велосипед втрачає частину своєї керованості, але як перевагу людина отримує можливість приймати горизонтальну позицію під час поїздки, що добре покращує аеродинамічні якості;
  • Також існують моделі велосипедів, де наявність виносу не передбачено зовсім, а кермо приєднано до кермового штиря. Налаштувати посадку в даному випадку буде можливо лише змінюючи висоту керма.

Які бувають виноси для велосипедів?

Вироби відрізняються по своїй формі в залежності від типу кермової колонки. Виноси можуть встановлюватися на різьбові кермові колонки, завдяки чому, буде дуже легко змінювати висоту керма, але сама деталь буде трохи важчою та дорожчою. Винос для без різьбових кермових колонок надягається безпосередньо на шток. В такому випадку налаштувати висоту руля буде складніше, але саме приладдя коштує дешевше, та має зменшену вагу. Кріпиться винос за допомогою одного, двох, або навіть чотирьох болтів (дитячі та підліткові велосипеди) безпосередньо до кермової вилки.

Що потрібно враховувати при виборі виносу?

Купляючи винос потрібно звернути увагу на діаметр керма та штиря, що не дозволить придбати кронштейн, який не зможе закріпити кермо. Діаметр руля може мати наступні розміри:

  • Для сталевого керма на BMX передбачений розмір 22,2 мм;
  • Стандартним розміром кріплення для керма буде 1 дюйм або 25,4 мм, такі виноси використовують у дорожніх велосипедах;
  • Для шосейних рулів передбачений розмір 26 мм;
  • Часто зустрічається розмір 28,6 мм, який вважається універсальним для багатьох різновидів велосипедів;
  • Для гірських моделей беруть діаметр 31,8 мм;
  • Самим рідким, але все ж таки таким, що зустрічається вважається розмір 35 міліметрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика