Про магазин

CYCLES - спеціалізований веломагазин

Хороший выбор

Великий вибір

Біля 500 моделей велосипедів від відомих світових т а українських брендів

Дельные советы

Корисні поради

Наша команда постійно колесить на велосипедах, тому знає о них все

Безопасность

Безпека

Ми захищаємо ваші персональні дані і гарантуємо збереження коштів

Быстрая доставка

Швидка доставка

Ви отримуєте замовлення через 1-2 дні до дверей свого дому

Наш магазин заснували люди, котрі мріють про развинуту вело-культуру в Україні. Ми хочемо, щоб як можна більше містян їздили на якісних велосипедах і вміли з ними поводитись. Свою роль в цій справі ми окреслюємо так: зробити покупку вело-товарів простою і зручною, а консультації — повними як для найближчих людей.

Щоб пропонувати вам кращі вело-товари, ми постійно їздимо на галузеві виставки і презентації. Ми персонально оглядаємо «мацаємо» нові моделі, оцінюємо їх і обираємо в свій магазин тільки найкращі. Ми знаєм про велосипеди все. Саме цьому у нас не продаются відверто дешеві і погано вироблені товари — адже вони не тілько разочаровують покупців, але часто шкодять здоров'ю і бажанню кататись.

Співпрацюючи тілько з офіційними постачальниками, ми забезпечуємо найшвидшу доставку і якісне гарантійне обслуговування. Вся продукція в каталозі захищена гарантією як мінімум на 1 рік. Будь-яке питання про магазин або продукцію ви можете задати — керівнику веломагазину CYCLES - Email: irybka.ir@gmail.com (Марина Рибка)

Наш магазин працює офіційно:

ФОП Рибка Марина Валеріївна

2 група Єдиний податок

ІПН 3167608142


       

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

ПриймаюПолітика