Екіпірування

Велоекіпіровка грає важливу роль в забезпеченні комфорту та якості поїздки. У деяких випадках від її якості залежить життя та здоров’я велосипедиста, тому її покупку слід розглядати виключно як необхідний захід для досягнення необхідних показників безпеки пересування. Першим що приходить на думку, коли розглядається екіпіровка велосипедиста – це шолом. В сучасних реаліях його використовують майже усі велосипедисти, а не тільки професійні спортсмени та знавці екстремальних видів спорту. Шолом стане в пригоді при звичайних поїздках по дорогах міста, він легкий, зручний в користуванні, здатний забезпечувати безпеку та комфорт. Крім захисту голови під час падіння, шолом забезпечує перепону для попадання прямого сонячного проміння на голову велосипедиста.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Sidi-Dragon 5 SRS
Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS
11 188 грн. 13 156 грн.
Abus-Hud-Y Signal Yellow
Вело шолом Abus Hud-Y Signal Yellow
6 598 грн.
Abus-Hud-Y Titan
Вело шолом Abus Hud-Y Titan
6 598 грн.
Abus-PowerDome Polar White
Вело шолом Abus PowerDome Polar White
5 278 грн.
Abus-Skurb Polar White
Вело шолом Abus Skurb Polar White
2 858 грн.
Abus-Smiley 3.0 Green Robo
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Green Robo
1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Grey Horse
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Grey Horse
1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Grey Police
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Grey Police
1 758 грн.
Abus-Smiley 3.0 Rose Princess
Вело шолом Abus Smiley 3.0 Rose Princess
1 758 грн.
Abus-Youn-I 2.0 Sparkling Green
Вело шолом Abus Youn-I 2.0 Sparkling Green
2 430 грн. 3 078 грн.
Abus-Youn-I 2.0 Sparkling Green
Вело шолом Abus Youn-I 2.0 Sparkling Green
3 078 грн.
Abus-Youn-I Ace Velvet Black
Вело шолом Abus Youn-I Ace Velvet Black
3 167 грн. 3 958 грн.
Puky-Pastell Blue
Вело шолом Puky Pastell Blue
2 699 грн.
Puky-PH-8 Pro
Вело шолом Puky PH-8 Pro
2 699 грн.
Abus-RaceCap Porto Blue
Велокепка Abus RaceCap Porto Blue
1 318 грн.

Якою має бути екіпіровка велосипедиста?

Якщо нема бажання одягати шолом, його можливо заміни придбавши бандану. Цей аналог косинки добре захищає голову від перегріву влітку, та зберігає тепло восени. Одним із найбільш важливих елементів екіпіровки велосипедиста є маска або захисні окуляри. Забезпечує захист від бруду, пилу та потрапляння в очі дрібних комах. Гарні окуляри для велосипедистів повинні мати функцію відбиття світла, та протидіяти їх запотіванню. Також у продажі існують захисні окуляри які слід використовувати для нічної їзди. Наступним видом екіпіровки є одяг для велосипедиста, який гарно облягає тіло людини, створюючи добре його обтікання повітряними масами. Для виготовлення такого одягу використовують матеріали, які гарно пропускають повітря та зберігають тепло, що дозволяє їх використовувати незалежно від погоди.

Де краще купити велоодяг?

За покупками краще звернутися в спеціалізований інтернет-магазин, що дає можливість придбати дійсно якісний і безпечний одяг для комфортних поїздок на велосипеді. При замовленні екіпіровки важливо знати особисті розміри та вподобання кольору, форми та застосованих при виробництві матеріалів. В наявності завжди великий вибір якісного і недорогого одягу та інвентарю. Коштують такі вироби відносно недорого, але їх наявність суттєво розширює можливості використання велосипедистом транспортного засобу, роблячи його дійсно функціональним і зручним, здатним легко переносити любі погодні умови.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика