Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Екіпірування

Велоекіпіровка грає важливу роль в забезпеченні комфорту та якості поїздки. У деяких випадках від її якості залежить життя та здоров’я велосипедиста, тому її покупку слід розглядати виключно як необхідний захід для досягнення необхідних показників безпеки пересування. Першим що приходить на думку, коли розглядається екіпіровка велосипедиста – це шолом. В сучасних реаліях його використовують майже усі велосипедисти, а не тільки професійні спортсмени та знавці екстремальних видів спорту. Шолом стане в пригоді при звичайних поїздках по дорогах міста, він легкий, зручний в користуванні, здатний забезпечувати безпеку та комфорт. Крім захисту голови під час падіння, шолом забезпечує перепону для попадання прямого сонячного проміння на голову велосипедиста.

Каталог/Фільтр
Сортувати:
Green cycle-New Alleycat
Велошолом Green Cycle New Alleycat
1 760 грн.
Sidi-Dragon 5 SRS
Велотуфлі МТБ Sidi Dragon 5 SRS
10 320 грн. 12 138 грн.
Abus-Smiley 2.0 Black Space
Велошолом Abus Smiley 2.0 Black Space
1 398 грн.
Abus-Smooty 2.0 Shiny
Велошолом Abus Smooty 2.0 Shiny
1 198 грн.
Abus-Racing Red
Шолом Abus Aventor Racing Red
5 598 грн.
Sidi-Multifuctional Bandana
Баф велосипедний SIDI Multifunctional Bandana
200 грн. 231 грн.
Sidi-Tunnel Winter Covershoes
Велобахіли зимові SIDI Tunnel Winter Covershoes
1 984 грн. 2 331 грн.
XLC-BO-A01
Велосипедні бахіли XLC BO-A01
1 406 грн.
XLC-BO-A07
Велосипедні бахіли XLC BO-A07
1 898 грн.
Sidi-Drako 2 SRS
Велотуфлі МТБ Sidi Drako 2 SRS
13 533 грн. 15 918 грн.
Sidi-Eagle 10
Велотуфлі МТБ Sidi Eagle 10
8 892 грн. 10 458 грн.
Sidi-Eagle 7
Велотуфлі МТБ Sidi Eagle 7
4 788 грн. 7 980 грн.
Sidi-Eagle 7 SR Women
Велотуфлі МТБ Sidi Eagle 7 SR Women
4 788 грн. 7 980 грн.
Sidi-Frost Gore 2
Велотуфлі МТБ Sidi Frost Gore 2
9 249 грн. 10 878 грн.
Sidi-Jarin Blue Red Iridescent
Велотуфлі МТБ Sidi Jarin Blue Red Iridescent
9 805 грн. 16 338 грн.
Sidi-Jarin Olive
Велотуфлі МТБ Sidi Jarin Olive
9 805 грн. 16 338 грн.

Якою має бути екіпіровка велосипедиста?

Якщо нема бажання одягати шолом, його можливо заміни придбавши бандану. Цей аналог косинки добре захищає голову від перегріву влітку, та зберігає тепло восени. Одним із найбільш важливих елементів екіпіровки велосипедиста є маска або захисні окуляри. Забезпечує захист від бруду, пилу та потрапляння в очі дрібних комах. Гарні окуляри для велосипедистів повинні мати функцію відбиття світла, та протидіяти їх запотіванню. Також у продажі існують захисні окуляри які слід використовувати для нічної їзди. Наступним видом екіпіровки є одяг для велосипедиста, який гарно облягає тіло людини, створюючи добре його обтікання повітряними масами. Для виготовлення такого одягу використовують матеріали, які гарно пропускають повітря та зберігають тепло, що дозволяє їх використовувати незалежно від погоди.

Де краще купити велоодяг?

За покупками краще звернутися в спеціалізований інтернет-магазин, що дає можливість придбати дійсно якісний і безпечний одяг для комфортних поїздок на велосипеді. При замовленні екіпіровки важливо знати особисті розміри та вподобання кольору, форми та застосованих при виробництві матеріалів. В наявності завжди великий вибір якісного і недорогого одягу та інвентарю. Коштують такі вироби відносно недорого, але їх наявність суттєво розширює можливості використання велосипедистом транспортного засобу, роблячи його дійсно функціональним і зручним, здатним легко переносити любі погодні умови.