Велосипеди Merida в Україні

Велосипеди Merida в Україні

    Якщо виникла потреба купити якісний, надійний і функціональний велосипед відносно недорого, більшість потенційних покупців зможуть досягнути бажаної мети, такі товари дійсно є в Україні. Обов’язково слід звернути увагу на велосипеди Merida – це справжня європейська якість за помірною ціною. Продукція виробляється на заводі в Тайвані, але розробкою та створенням моделей займаються фахівці з Німеччини. Кожна модель велосипеда заслуговує на пильну увагу, це дійсно якісні, надійні та витривалі транспортні засоби, в повній мірі адаптовані для європейського споживача. Вартість більшості моделей на порядок нижче велосипедів з аналогічними показниками, що виробляються на території Європи або Америки. Двоколісний транспорт збирається під пильним контролем з боку експертів на усіх етапах виробництва. Такий підхід має свій сенс – виробниками враховані навіть незначні дрібниці та нюанси, особливості конструкції та технічне оснащення.


Сортувати:
Велосипед Merida JULIET 6.10-V 2019
Велосипед Merida JULIET 6.10-V 2019
11 313 грн.
Велосипед Merida JULIET 6.20-MD 2019
Велосипед Merida JULIET 6.20-MD 2019
13 230 грн.
Велосипед Merida JULIET 6.20-V 2019
Велосипед Merida JULIET 6.20-V 2019
12 366 грн.
Велосипед Merida JULIET 7.100 2019
Велосипед Merida JULIET 7.100 2019
17 145 грн.
Велосипед Merida JULIET 7.20-D 2019
Велосипед Merida JULIET 7.20-D 2019
14 094 грн.
Велосипед Merida JULIET 7.40-D 2019
Велосипед Merida JULIET 7.40-D 2019
14 958 грн.
Велосипед Merida JULIET 7.600 2019
Велосипед Merida JULIET 7.600 2019
31 914 грн.

    Чому варто купити велосипед Merida?

    Відмінною ознакою усіх велосипедів даної торгової марки є алюмінієва рама з нанесеним на неї міцним покриттям. Ця новація стала для багатьох любителів велосипедів вагомим приводом придбати велосипеди Меріда. Компанія виробник характеризує свою продукцію як товар для усієї сім’ї. Врешті серед великої кількості запропонованих виробником велосипедів, дійсно можливо підібрати транспортні засоби для усієї родини. В каталозі продукції німецького бренду представлені великі Merida, повністю відповідаючі вимогам самих прискіпливих клієнтів:

  • Гірські моделі здатні легко здолати будь-які перешкоди;
  • Велосипеди для жінок з особливою конструкцією рами, що дозволяє легко сідати та вставати з транспорту;
  • Шосейні велосипеди, що здатні рухатися на великих швидкостях, долаючи чималі відстані;
  • Моделі для користування в містах, дуже зручні та комфортні велосипеди, створені для приємних прогулянок на свіжому повітрі, поїздок на навчання чи роботу;
  • Також в наявності гравійні, гібридні та кросові моделі, велосипеди обладнані двома підвісками.

    Яка ціна на велосипед Меріда?

    Вище вже вказувалось, що транспортні засоби компанії коштують на порядок менше більшості аналогічних моделей, що виробляють в країнах Європи. Знизити собівартість товару вдалося завдяки перенесенню виробництва на територію Азії, де оплата праці значно менша за європейські показники. Завдяки доступній ціні, велосипеди Merida Big Nine мають високий попит серед прихильників двоколісного транспорту. Велосипеди також доступні в обслуговуванні, заміна дрібних деталей чи вузлів не буде мати великої вартості. Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує своїм клієнтам придбати якісні та недорогі велосипеди, які доступно обрати серед великої кількості моделей, представлених компанією. На усі велосипеди розповсюджується дія гарантії від виробника, потенційний покупець зможе придбати дійсно якісний сучасний велосипед, який буде відповідати вимогам комфорту та безпеки.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика