There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Park Tool - кращій в світі інстркмент для велосипеда

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Park Tool

Park Tool

    Американська компанія Park Tool була заснована у 1963 році у Сполучених Штатах Америки. Компанія з'явилася на світ завдяки швидко зростаючому велосипедному ринку та практично повній відсутності інструменту, особливо для нових стандартів, які з'являлися як "гриби після дощу". Поштовхом для розвитку та офіційної підстави компанії став попит на спеціальні стенди для обслуговування велосипедів, які інші магазини та особливо компанія Schwinn Bicycles побачили у майстерні засновника Howard Hawkins та його найкращого друга Art Engstorm. Почалося серійне виробництво стендів і лінія їх виробництва стала стрімко зростати.

Сортувати:

    Лінійка продуктів почала розширюватися, з'явилися спеціальні стенди для центрування коліс, підставки для велосипедів у магазини, спеціальні ключі та інструмент для простих споживачів. Веломагазини та веломайстерні засновників стрімко набирали популярності та статусу. Так усі три магазини увійшли до десятки найкращих за версією компанії Schwinn, а потім у 1977 році стали номером 1 в Америці. На початку 1980-х років було продано всі три магазини, щоб сконцентруватися на виробництві виключно інструменту.

    Наразі штат компанії налічує близько 60 співробітників, а лінійка інструменту – понад 400 різних моделей. У 2013 році компанія відсвяткувала своє 50-річчя і переїхала в своє четверте місце розташування площею близько 24 384 квадратних метри.

    У 1963 Говард і Арт навіть і уявити не могли що Компанія Park Tool зросте до того, чим вона є тепер. І нинішня команда не має наміру зупинятися на досягнутому. Їхня мета - робити найкращий інструмент для велосипедів у світі.
Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика