RST

RST

    Найвідоміший виробник велосипедних вилок та амортизаторів RST (Rapid Suspension Technology) родом із Тайвані. Ця марка стала популярною завдяки співпраці з іменитими вело брендами, для бюджетних моделей яких компанія поставляє свою продукцію. Але спочатку вона носила ім'я Dah Ken Industrial Co., Ltd з 1972 року, тоді компанія спеціалізувалася на випуску запчастин для автомобілів та мотоциклів. Майже через 20 років, а саме в 1990 році було прийнято рішення сфокусуватися на виробництві велосипедних частин.

Сортувати:

    А виною всьому феноменальне зростання ринку велоіндустрії. У 1991 році було проведено ребрендінг та створено новий логотип, щоб відповідати світовим стандартам. З того часу компанія почала активно розвивати мережу сервісних центрів, представництв та фабрик по всьому світу. Компанія заслужено отримала сертифікати якості своєї продукції та залишається лідером на ринку бюджетних виделок та амортизаторів, співпрацюючи з найвідомішими брендами на ринку.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика