Велосумки Acepac

Велосумки Acepac

    Тривалі подорожі на велосипеді натякають на наявність деякої кількості речей і інструментів, які обов’язково треба взяти з собою. Саме для цього були створені вело сумки Асерас – компактні, міцні та зручні у використані вироби. Ще одним важливим чинником придбати такі сумки є матеріал, з якого вони були виготовлені – Cordura Ripstop Ecomade (повторно перероблені ПЕТ пляшки).

Сортувати:
Підседільна сумка Acepac Saddle Bag
Підседільна сумка Acepac Saddle Bag
2 106 грн.
Сумка на раму Acepac Fuel Bag
Сумка на раму Acepac Fuel Bag
1 003 грн.
Сумка на раму Acepac Roll Frame Bag
Сумка на раму Acepac Roll Frame Bag
1 480 грн.
Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag
Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag
702 грн.
Сумка на раму Acepac Tube Bag
Сумка на раму Acepac Tube Bag
527 грн.
Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag
Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag
1 279 грн.
Сумка на руль Acepac Bar Bag
Сумка на руль Acepac Bar Bag
1 354 грн.
Сумка на руль Acepac Bar Roll
Сумка на руль Acepac Bar Roll
1 924 грн. 1 823 грн.

    Сумки на раму Асерас – зручність і надійність

    Для фіксації сумки на рамі велосипеда передбачено наявність ременів з липучками, які кріпляться в сімох місцях. Такий спосіб фіксації дозволяє за кілька секунд встановлювати та знімати сумку. Екологічний матеріал, що був застосований для виготовлення сумок, має додатковий захист від намокання, а саме оснащений підкладкою Nylon Ripstop, що не дає змоги проникати воді в сумку під час подорожей під дощем. Завдяки цій функції, речі, які перевозяться в сумці, завжди будуть сухими та неушкодженими. По усьому контуру сумки прокладений гнучкий каркас, зроблений з аналога будівельної піни, завдяки цьому річ завжди буде зберігати свою форму. Безпосередньо в сумці є багато місця для зберігання різних речей, включно мається отвір для розміщення системи для забезпечення велосипедиста водою під час подорожі з отвором для питної трубки. Фіксація сумки на рамі відбувається шляхом скручування ременів с наліпками, такий метод максимально зручний і безпечний. Виключається будь-яка можливість втратити сумку під час подорожі. Сумка ідеально підійде для велогонок і тривалих подорожей.

    Для кого актуально купити вело сумку Асерас?

    Вже згадувалися велогонщики та прихильники тривалих мандрівок на двоколісному транспорті, але насправді придбати таку річ буде актуально для кожного власника велосипеда. Сумка має наступні переваги її використання:

  • Зручно кріпиться під рамою, не заважає велосипедисту під час поїздок;
  • Зроблена з міцного екологічно безпечного матеріалу;
  • Надійно фіксується на рамі в 7 точках;
  • Обладнана прошарком, що не пропускає вологу;
  • Має гнучкий каркас по всьому контуру;
  • В сумці присутнє місце для розміщення пляшки з водою.

    Крім велосипедних інструментів і окремих запчастин, в сумці доступно перевозити будь-які речі, необхідні в подорожі для особистого використання, включно предмети гігієни, їжу та напої.

    Де краще придбати якісну сумку для подорожей на велосипеді?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує своїм клієнтам якісні та недорогі сумки від відомого світового виробника. В магазині представлений широкий асортимент велосипедних сумок, що дозволяє кожному бажаючому купити річ, яка буде в повній мірі відповідати його потребам. Завдяки відмінній якості таких сумок, буде забезпечений тривалий термін їх використання, такі речі надійно служать своєму господарю впродовж багатьох років. В інтернет-магазині пропонуються найкращі ціни на усю продукцію відомого бренда, що виготовляє аксесуари для велосипедів.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика