Педалі VP

Педалі VP

    Відповідь на питання які педалі краще підійдуть до велосипеда, залежить від стиля катання та виду велосипеда що використовується. Умовно педалі VP велосипедні можна розділити на кілька основних різновидів:

  • Широкі та гладкі вироби, оснащені гумовими або пластиковими накладками;
  • МТВ педаль з ребристою рамкою;
  • ВМХ педалі платформи з підсиленою конструкцією, широкі, обов’язково з шипами та змінною конструкцією.

 


Сортувати:

    Також великим попитом серед власників спортивних і гірських велосипедів користуються педалі зі спеціальною скобою або ременем для фіксації стопи.

    Що таке контактні педалі VP на велосипед?

    Коли потрібно досягнути максимального щеплення ноги з педаллю, обирають «контакті» моделі або вироби оснащені кліпсами (нога проходить в скобу з ремінцем, де фіксується спеціальним кріпленням). Такий принцип фіксації має невеликий попит серед шосейних моделей двоколісного транспорту, але набирає попиту для велосипедів з фіксованою передачею. Це пов’язано з тим, що ціна на такі педалі досить приємна, також на відміну від контактних моделей, вони не потребують одягати спеціальне велосипедне взуття. На гірські моделі встановлюють універсальні моделі педалей, які з однієї сторони мають контактну поверхню, а з іншого боку традиційну платформу. Двосторонні педалі краще підійдуть новачкам, які тільки навчаються кататися на велосипеді з контактами.

    Внутрішня конструкція педалі до велосипеда VP

    Для отримання довготривалого терміну експлуатації на педалі встановлюють підшипники, які можуть бути насипними або промисловими. Останні служать значно довше, але коштують дорожче. Для виготовлення велосипедних педалей можуть використовувати різноманітні види матеріалів, серед яких слід виділити пластмасу, металеву конструкцію з пластиковим покриттям, алюмінієвий сплав, карбон та хром. Пластмасові педалі встановлюють майже на всі нові велосипеди, це дозволяє знизити ціну транспортного засобу та представити його власнику можливість самостійно підібрати найкращий тип педалей. Більшою міцністю відрізняються металеві велопедалі VP, які зверху вкриті пластиковим або гумовим прошарком. Широкі педалі або «топтали» частіше виробляють з алюмінію або його сплавів. Карбон застосовують для контактних педалей, оснащених великою кількістю елементів, що утримують. Ціна велосипедних педалей повністю залежить від матеріалу, який використовувався для їх виготовлення.

    Де краще придбати педалі в Україні?

    В інтернет-магазині cycles.com.ua великий асортимент товарів для велосипедів, в тому числі педалей. Кожен власник велосипеда має змогу підібрати для себе найбільш привабливу модель, що підходить для використання в привабливих для нього умовах. Магазин надає професійну консультацію з приводу вибору якісних товарів до велосипеда, допомагає порадами. Доставка купленого товару може здійснюватися в будь-яку область України в мінімальний термін.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика