Велокомп'ютери Garmin

Велокомп'ютери Garmin

    Встановивши велокомп’ютер Garmin на свій велосипед, його власник зможе отримувати ряд суттєвих переваг у вигляді комфортних поїздок та постійному зв’язку. Незамінний помічник – саме такими епітетами частіше наділяють мініатюрний комп’ютер, що встановлюється на кермо велосипеда. Головною функцією, якою володіє вказаний пристрій є GPS зв'язок, який дозволяє отримувати сигнал зі супутника та з великою точністю позначати місто знаходження. Завдяки наявності велосипедного комп’ютера, можливо мати зв'язок з іншими членами групи, синхронізуючи пристрій з телефоном чи іншим мобільним пристроєм. 


Сортувати:

    Велосипедний комп’ютер допомагає власнику двоколісного транспортного засобу:

  • Стежити за своєю фізичною формою під час поїздки він здатен показувати поточні показники роботи основних параметрів організму;
  • Комп’ютер підкаже кількість спаленних калорій, загальний стан організму, коли краще зробити перерву на відпочинок;
  • Пристрій сповістить велосипедиста про наближення до нього інших учасників дорожнього руху, а також допоможе точно визначити його положення у випадку аварії;
  • Попередньо завантаживши в пристрій карту з навігацією, буде доступно швидко вибрати маршрут руху, спланувати час і тривалість поїздки, та не заблукати під час її здійснення.

    Велокомп’ютери Гармін – це зручні та легкі пристрої, вага яких складає трохи більш як 60 грамів. Маленькі габарити комп’ютера дозволяють помістити його на долоні.

    Для кого актуально купити велокомп’ютер?

    Пристрій намагаються придбати переважно професійні спортсмени, та справжні любителі тривалих велосипедних подорожей. За допомогою комп’ютера буде доступно вимірювати основні показники організму, що зробить тренувальний процес більш ефективним. Велосипедист отримає повний обсяг інформації про територію, по якій буде пролягати його маршрут, знайти на карті привабливі місця для зупинки та відпочинку. Вело навігатори Garmin здатні працювати без підзарядки протягом 15 годин, а при налаштуванні економічного режиму, цей термін збільшується вдвоє. Пристрій не боїться вологи, його сенсорний екран реагує на дотик рукою, навіть якщо вона в рукавичці.

    В чому переваги використання велосипедного комп’ютера?

    Система навігації дозволяє заздалегідь знати про поворот що наближається, висоту місцевості, де буде потрібно здолати підйом або спуск. Крім того, існує можливість встановити пошук необхідного об’єкту за адресою та прокласти до нього приємніший шлях. Також для більш ефективного тренування можна скласти круговий маршрут, який забезпечить тривалу поїздку на визначену дистанцію з поверненням на фініші в точку старту. У велосипедний комп’ютер вмонтований датчик аварійності, під час неприємної пригоди, пристрій самостійно відправить повідомлення на запрограмований в ньому номер. Також комп’ютер буде подавати сигнал при наближених до велосипеда інших транспортних засобів, що дозволить людині уникнути небезпечної ситуації.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика