Велокріплення Thule

Велокріплення Thule

    Вело кріплення Thule допомагає перевозити велосипеди на автомобільному транспорті, забезпечуючи зручність і безпеку такого перевезення. Компанія випускає три види кріплень, які відрізняються за способом їх фіксації на автомобілі:

  • Велосипедний багажник на дах автомобіля. Дозволяє брати з собою велосипед де-завгодно. Двоколісний транспорт фіксується за переднє колесо, раму або вилку;
  • Велосипедне кріплення Thule на фаркоп. Дуже зручно під час перевезення, легко знімається та встановлюється, дозволяє в один момент перевозити до чотирьох велосипедів;
  • Багажник на задню ляду. Підходить для транспортування одного чи двох велосипедів у випадку, коли автомобіль не обладнаний фаркопом або щепним пристроєм.
Сортувати:
Багажник Thule Tour Rack
Багажник Thule Tour Rack
4 618 грн.
Вело рюкзак Thule Vital 3L Women's
Вело рюкзак Thule Vital 3L Women's
4 198 грн.
Велопричіп Thule Chariot Cross 2
Велопричіп Thule Chariot Cross 2
46 198 грн.
Велопричіп Thule Chariot Sport 1
Велопричіп Thule Chariot Sport 1
54 598 грн.
Велопричіп Thule Chariot Sport 2
Велопричіп Thule Chariot Sport 2
58 798 грн.
Дитяче велокрісло Thule Ride Along
Дитяче велокрісло Thule Ride Along
5 878 грн.
Дитяче велокрісло Thule Yepp Nexxt Maxi Rack Mount
Дитяче велокрісло Thule Yepp Nexxt Maxi Rack Mount
4 599 грн. 5 878 грн.
Дитяче переднє велокрісло Thule Yepp Mini
Дитяче переднє велокрісло Thule Yepp Mini
3 698 грн. 4 618 грн.

    Як підібрати оптимальне кріплення велосипеда на машину?

    Використовуючи авто багажники Thule кожен буде впевнений в надійності велосипедів що перевозяться. Авто може експлуатуватися в умовах бездоріжжя, не турбуючись втратити дорогоцінний вантаж під час поїздки. Компанія випускає декілька різновидів кріплень, які власник авто може встановлювати на дах, фаркоп та багажник свого автомобіля. При купівлі продукції компанії Thule, яка є визнаним світовим лідером у виробництві кріплень велосипедів на машину, власник транспорту має розраховувати на отримання наступних переваг:

  • Кріплення для велосипеда буде бездоганної якості, стильного зовнішнього вигляду та досить міцної конструкції;
  • Уся продукція компанії абсолютно безпечна, перед відправленням у продаж пройшла відповідне тестування у Thule Test Center;
  • Випускається великий асортимент продукції, яка здатна задовольнити будь-який попит.

    Чому треба купити вело багажник Thule?

    Усі пристрої, що випускає компанія, досить прості в застосуванні, допомагають надійно зафіксувати велосипед на машині. Кріплення ретельно тестуються, виключається будь-яка імовірність виникнення браку. Надійна фіксація буде гарантувати безпеку під час пересування, включно для інших учасників руху. Кріпити та експлуатувати багажники максимально зручно, у більшості випадків це можливо робити без застосування додаткових інструментів. Якщо вам треба відправитися в дорогу та перевести свій двоколісний транспорт, кріплення буде ідеальним розв’язанням цієї проблеми.

    Випробування в лабораторних і реальних умовах

    Перед продажем кріплення велосипеда на авто випробовується в центрі тестування, що дозволяє зробити остаточні висновки про якість та міцність виробів, та можливості їх використання в реальних умовах. Уся продукція розрахована на тривалий термін використання, тому має довготривалі гарантії від виробника. Якісні кріплення служать своїм власникам протягом багатьох років, забезпечуючи якісне та безпечне перевезення двоколісного транспорту. Для виготовлення кріплень використовуються виключно екологічно безпечні матеріали, які не здатні нашкодити людині чи велосипеду.Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика