Велосипеди Haibike

Велосипеди Haibike

    Німецькі велосипеди Haibike – це сучасні технічні вироби, які здатні задовольнити вимоги навіть самих вибагливих клієнтів. Компанія використовує інноваційні технології, вдосконалене технічне обладнання та якісні матеріали для виробництва велосипедів. В каталозі товарів компанії більше сотні різноманітних моделей двоколісного транспорту, у тому числі гірські, дитячі, BMX із товстими колесами (фетбайки), велосипеди з двома підвісками. Але справжню славу великі Haibike отримали завдяки налагодженню випуску електричних моделей. Бездоганне технічне оснащення ідеально співіснує з сучасними промисловими дослідженнями, що вдало доповнюється німецькою якістю. Саме такі велосипеди стали доступними кожному жителю України, який хоче швидко долати любі відстані та віддає перевагу екологічно безпечним видам транспорту.


Сортувати:

    Чому вигідно купити велосипед Haibike?

    Німецький виробник характеризує свою продукцію як міцний, надійний і витривалий транспорт, здатний забезпечити відповідний рівень комфорту та безпеки. Вдосконалені моделі добре справляються з будь-якими викликами, можуть експлуатуватися в лісі, пустелі та на асфальтному покритті. Фахівцями компанії виробника були впроваджені наступні технологічні новинки:

  • MCI – в карбоновий обід схований комплект тросів і гідро лінії;
  • El-Shox – задня підвіска керується за допомогою електричного привода управління;
  • CPS – захисний прошарок з карбонових волокон, який робить неможливим формування тріщин і сколов;
  • ZWS – дозволяє швидко відремонтувати задній шарнір.

    Ціна велосипеда Haibike з електричною трансмісією

    Європейські компанії є визнаними фаворитами в галузі виробництва електричних велосипедів. На транспортні засоби встановлюють фірмові електричні коробки YAMAHA та BOSH, вони дозволяють велосипедисту економити власні зусилля, та в любих погодних умовах приїхати до місця призначення. Компанія випускає декілька різновидів електричних велосипедів, які слід умовно поділити на наступні категорії:

  • Мотор захищений трубами, що оберігають його від ударів і будь-якого пошкодження під час екстремальної їзди;
  • Електричний мотор вбудований всередині трикутника, що значно покращує динамічні властивості велосипеда;
  • Для покращення характеристик електричного двоколісного транспортного засобу, його корпус виготовляють з легких і міцних матеріалів, а саме карбону, який мінімізує вагу велосипеда.    

    Де краще придбати німецький велосипед?

    Інтернет-магазин cycles.com.ua пропонує придбати якісні та недорогі велосипеди відомих світових і вітчизняних брендів. В наявності завжди сотні різноманітних моделей, здатних покращити життя майбутньому власнику велосипеда, та суттєво поліпшити його настрій і комфорт пересування. На усі види велосипедів розповсюджується дія гарантійних зобов’язань від виробника. Магазин приймає замовлення на гуртове та роздрібне постачання велосипедів, пропонує тільки сучасні моделі, які мають великій попит у споживачів.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика