Мастило Finish Line

Мастило Finish Line

    Засновником американської компанії Finish Line Technologies Inc. у 1988 році був Генрі Крауз, який на той час тільки покинув працювати в Mobil та вирішив спробувати вдачу у власній справі. На час заснування компанії, спеціальних мастильних матеріалів для рухомих частин велосипеда майже не виробляли, доводилось обходитися тим, що було. Звісно появу спеціалізованої змазки Finish Line більшість власників велосипедів прийняли з радістю. В основу мастильного матеріалу лягли тефлонові фтор полімери, саме на них стала базуватися вся продукція компанії. Крім тефлону, до складу мастильних матеріалів входили різноманітні синтетичні оливи, та присадки на основі бджолиного воску. 


Сортувати:
Гальмівна рідина Finish Line Dot Brake Fluid
Гальмівна рідина Finish Line Dot Brake Fluid
411 грн. 587 грн.
Мастило для вилок Finish Line Shock Oil
Мастило для вилок Finish Line Shock Oil
876 грн. 1 251 грн.
Очисник Finish Line E-Shift™ Groupset Cleaner
Очисник Finish Line E-Shift™ Groupset Cleaner
449 грн. 641 грн.
Фрикційна паста Finish Line Fiber Grip
Фрикційна паста Finish Line Fiber Grip
1 705 грн. 2 436 грн.
Герметик Finish Line Pro Latex
Герметик Finish Line Pro Latex
2 000 грн.
Герметик Finish Line для безкамерних шин
Герметик Finish Line для безкамерних шин
624 грн. 635 грн.

    Велозмазки Finish Line стали найкращими у своєму сегменті, їх стали активно застосовувати для змащування ланцюгів і інших рухомих елементів у велосипеді. Відмінною властивістю мастил була їх спроможність не притягувати на себе пилюку та бруд, чим вони суттєво відрізнялися від усіх аналогів.

    Чому варто обрати саме змазки Фініш Лайн?

    Запуск виробництва в компанії збігся з активним розвитком застосування гірських велосипедів, в яких встановлювалася багато швидкісна трансмісія, яка потребувала особливого змащування, спроможного не притягувати пісок і бруд на ланцюг і систему щеплення. Мастилам, що пропонувала американська компанія, певною мірою вдалося досягти поставленого результату. Так бренд мастильних матеріалів став невідмінною частиною будь-яких перегонів і спортивних змагань. А всі власники велосипедів, що застосовують свій транспорт в екстремальних умовах, стали активно використовувати якісні змазки для ланцюга. В 90-ті роки компанія виходить на міжнародні ринки Європи та Азії, де швидко завойовує авторитет і популярність. Попри практично повну відсутність конкуренції на своєму шляху, компанія не припинила розвиток і удосконалення мастильного матеріалу, що нею випускається. Після того, як до бренду прийшло світове визнання, він став постачальником своєї продукції більше ніж в 50 країн світу. На сьогодні компанія продовжує виробляти кращі мастильні матеріали, попит на які тільки збільшується. Виробництво розташовано на території Сполучених штатів, де відбувається строгий контроль за якістю мастильного матеріалу.

    Де придбати мастила Finish Line в Україні?

    Регіональним представником на території країни є інтернет-магазині cycles.com.ua, де представлений весь обсяг продукції, що виробляє американський бренд. Відмінна якість товарів, професійна консультація збоку фахівців магазину, приємна вартість товару, усі ці переваги гарантовані кожному потенційному клієнту, який вирішив здійснити покупку. Компанія продавець пропонує кращі умови купівлі товарів, швидке оформлення та доставку в будь-яке місто країни. На всі мастильні матеріали Finish Line, розповсюджується дія гарантійних зобов’язань від виробника. Кожен клієнт має бути впевненим, що він купляє якісний товар з ефективною дією.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика