Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Велосипеди Ghost

Велосипеди Ghost

    Німецька промисловість давно стала синонімом бездоганної якості, впровадження найсучасніших технологій і гармонійного дизайну в усьому світі. Відповідно велосипеди Ghost не являються винятком з встановлених правил, вони відповідають високим критеріям якості та технічного оснащення. Девізом компанії є вислів – робити все можливе для того, щоб велосипедист отримував справжнє задоволення під час здійснення поїздок. 

    Купити велосипед Ghost буде актуально для прихильників активного способу життя, які віддають перевагу комфорту та безпеці під час використання двоколісного транспортного засобу. Велосипеди німецького бренду часто використовують на знакових спортивних змаганнях, олімпіадах і світових чемпіонатах. Їм віддають перевагу гонщики, які мають світову популярність, які також цінять зручність і функціональність конструкції, і які ретельно обдумують кожну деталь.


Сортувати:

    Як правильно обрати велосипеди Ghost?

    Виробник створив велику кількість різноманітних моделей велосипедів, які спроможні задовільнити попит самих вибагливих покупців:

  • MTB Fully – моделі з підвіскою на обидва колеса, що стане ідеальним рішенням при необхідності проходження самих складних трас.
  • MTB Hardtail – для даної моделі характерна наявність жорсткого кріплення заднього колеса та наявність передніх амортизаторів;
  • Miss – стильні та сучасні велосипеди для жінок, в яких враховані усі характеристики, необхідні для подорожей справжньої леді;
  • Pedelecs – кращі велосипедні гібриди, які знайдуть собі прихильників серед любителів нестандартних рішень;
  • Town & Country – створений для людей, які віддають перевагу поїздкам по міськім вулицям і гарним ґрунтовим шляхам;
  • Road Racing – найкращий шосейний велосипед, який відмінно підходить для здолання значних відстаней на великій швидкості;
  • Powerkid – модель створена для дітей та підлітків, представлена в різноманітній кольоровій гамі.

    Скільки коштують велосипеди Ghost Kato?

    Ціна кожної моделі залежить від багатьох чинників. Серед них тип і функціональні можливості обраної моделі, якість використаних для її виробництва матеріалів, розмір колеса, наявність системи амортизації, тип встановлених гальм. Ціна на велосипед Ghost в повній мірі відповідає якості запропонованого товару, та може вважатися привабливою для багатьох любителів двоколісного транспорту в Україні. На здійснення покупки потенційний клієнт може витратити мінімум часу, є можливість оформити відправлення у будь-яку область країни. 

    Також до уваги власників велосипедів відомого німецького бренду, пропонується в достатньої кількості різноманітні аксесуари та запчастини до транспортних засобів, інструменти, взуття та одяг. Для ринку України більшість німецьких виробників велосипедів пропонують придбати товари за спеціальними цінами, які зазвичай нижче ніж у Європі, що гарантує додаткові переваги від здійснення покупки в інтернет-магазині.