Silca

Silca

    Компанія SILCA була заснована в 1917 році в Італії.

    Компанія одна із перших:

  • встановила манометри на насосах
  • створила насос «високого тиску» з кріпленням на раму
  • почала працювати з легкий матеріалом - пластиком після закінчення Другої світової війни
  • не так давно, першою розробила клапан-регулятор тиску для насосів CO2

    За іронією долі першою відмовилася від використання пластика, повернувшись до виготовлення ручок для насосів з дерева. Ідеали компанії незламні вже більше ста років: міцні матеріали, традиційне майстерність і інноваційність. Не дивно, що так багато насосів SILCA 1960-х і 70-х років все ще використовуються і по сьогодні - і це цілком природно, що SILCA досі продає запасні частини для цих 50-річних насосів.

    У 2014 році штаб-квартира і виробництво SILCA переїхали в Індіанаполіс, США. Там вони і понині. У США Джошуа зі своєю командою продовжує і традиції, і темпи розвитку SILCA. Якщо в продукт вкладати душу, то це помітно відразу. Компанія використовує тільки кращі матеріали з доступних, а розвиток індустрії автоспорту Індіанаполіса дозволяє наймати на роботу в штаті чудових майстрів і працювати на якісному обладнанні. В таких умовах зараз і роблять деталі SILCA, відточуючи кожну дрібницю згідно з вимогами високим світових стандартів.

    Кожен компонент SILCA створений бути дизайнерським, функціональним, міцним, надійним і головне - довговічним, і виготовляється вручну з дотриманням найвищих стандартів. SILCA вже 104 роки, а підхід до виробництва - незмінний. Дійсно є чим пишатися!)))

Сортувати:Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика