There is a conflict Mega Filter PRO with your template or other extension - please find a solution on our forum.
Велорюкзаки Osprey Купити в Україні ⁕ Інтернет Магазин Рюкзаків [OSPREY]

Друзі, під час війни є певні обмеження по відправкам замовлень. Детальніше.

Рюкзаки Osprey

Рюкзаки Osprey

    Рюкзак Osprey для велосипеда призначений для тривалих поїздок на двоколісному засобі пересування, а також постійному використанні в умовах міста, поході та подорожей. Зручна конструкція спини забезпечує гарну вентиляцію та надійну підтримку, що досить важливо при необхідності подолати кілька кілометрів на велосипеді. Для фіксації рюкзака використовуються лямки та пояс на стегнах. Завдяки їм, рюкзаки чи вело сумки Osprey дуже зручно розташовуються на спині, забезпечуючи зручність і комфорт використання виробу. На більшості моделей рюкзаків передбачене місце під розміщення проблискового ліхтаря, що забезпечує додаткову безпеку при пересуванні в темряві.  


Сортувати:

    Які властивості має рюкзак Osprey ціна та якість

    Велика популярність велосипедних рюкзаків обґрунтована наявністю в його конструкції наступних переваг:

  • Наявність якісної підвісної системи на пояс та стегна Biostretch;
  • Система «що дихає» Air Scape має спеціальні вставки з піни для забезпечення належної вентиляції;
  • На грудній стяжці розміщений сигнальний свисток, що допомагає швидко подати гучний звуковий сигнал іншим учасникам дорожнього руху;
  • На боковій поверхні розташовані кишені з сітки, які мають компресійні стропи Inside Out;
  • До головного відділення в рюкзаку є фронтальний доступ;
  • В наявності кишеня, в яку можна розташувати окуляри або предмет електроніки, захистивши його від ушкодження;
  • Рюкзак має систему для кріплення велосипедного шолома;
  • Положення спинки регулюється по висоті;
  • На поверхні рюкзака присутні світло відбиваючі елементи.

    Чому варто купити вело рюкзак Osprey?

    Наявність рюкзака допомагає власнику велосипеда перевозити велику кількість різноманітних предметів, одягу, їжі, води, інструментів і запасних частин для ремонту транспортного засобу. Рюкзак вміщує в себе великий об’єм речей, його зручна конструкція допомагає рівномірно розподіляти вагу на всю поверхню спини, не приносячи велосипедисту відчуття втоми. Для виготовлення рюкзаків використовуються якісні та довговічні матеріали, які не промокають під дощем, гарно пропускають повітря, не нагріваються від сонячних променів. Сам рюкзак має мінімальну вагу, але при цьому здатен витримувати значне навантаження. Використовувати такий рюкзак можливо не тільки для поїздок на велосипеді, але і звичайних побутових умовах.

    Де краще купити велосипедний рюкзак в Україні?

    Спеціалізовані інтернет-магазини пропонують придбати своїм клієнтам якісні аксесуари, одяг і товари для велоспорту. Кожен охочий зможе придбати якісне спорядження для тривалих подорожей на велосипеді, витративши на це розумну суму коштів. При створенні велосипедного спорядження, використовують виключно якісні та екологічно безпечні матеріали, що не викликають алергії та подразнень. Продавці гарантую відмінну якість і можливість відправки товару у будь-яке місто країни.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика