Selle Royal

Selle Royal

    Історія легендарних сідел починається в 1956 році, коли Ріккардо Біголін відкриває поблизу провінції Віченці (Італія) майстерню з виробництва велосипедних сідел.
    У 1984 році компанія запатентувала систему RVS (Royal Vacuum System) з виробництва вакуумних сідел, яка використовується по сьогоднішній день. На сьогодні сідла Selle Royal стали однією з найвідоміших у світі компаній у велосипедній індустрії.
    

    Інженери розробили серію сідел призначених для різних стилів їзди

  • Серія Urban створена для максимального комфорту при їзді велосипедом містом. Кожне сідло цієї серії створено, щоб стати вашим надійним супутником у міських поїздках, куди ви вирушили протягом дня. Від коротких поїздок до тривалих поїздок на роботу, поєднуючи сучасний стиль і високу надійність.
  • Adventure Time лінійка зручних велосипедних сідел допоможе вам приємно провести вільний час на велосипеді. Кожна модель у цій колекції добре підходить для тривалих поїздок різними типами місцевості.
  • All Journeys – це найкращі у своєму класі продукти Selle Royal, які адаптуються та ідеально підходять для тих, хто не хоче йти на компроміс щодо досконалості – чи то в місті, чи в спокійніших місцях. Колекція All Journeys поєднує у собі матеріали преміумклас та інноваційні технології, що забезпечують максимальний комфорт, яскравий дизайн та довговічність.
  • Kids – серія розроблена спеціально для юних райдерів з урахуванням усіх анатомічних потреб дитини чи підлітка.

Сортувати:
Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика