Ice Toolz

Ice Toolz

    Найбільший виробник велосипедного інструменту з Тайвані - компанія Ice Toolz вже не перший рік присутня на українському ринку та встигла завоювати серця не лише звичайних велосипедистів, а й професійних веломеханіків. Маючи більш ніж 30-річний досвід (бренд Ice Toolz заснований у 1979 році), компанія знає як робити якісні та надійні ключі для велосипеда, які здатні прослужити довгі роки без втрати своїх властивостей. Асортимент продукції настільки широкий, що можна підібрати інструмент для проведення як найпростіших ремонтів просто під час їзди в лісі або на дорозі, так і складних операцій у спеціалізованих веломайстернях.

Сортувати:

    Інструменти для велосипеда від компанії Ice Toolz дозволять підтримувати ваш улюблений байк у хорошому технічному стані без особливих витрат на звернення до веломайстерні. В асортименті бренду можна знайти спеціальні стійки для ремонту велосипедів, підставки та кріплення для зберігання в будинку. Компанія також випускає і засоби догляду за веломашинами, такі як спеціальні масла і мастила для всіх рухомих механізмів.


Цей веб-сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Підтверджуючи, ви погоджуєтеся на їх використання.

Приймаю Політика